2726
عزيزم شما درجريانين كه درنهايت به كحا متاستاز داده بود اينقدتعدادصفحات زياده نتونستم پيدا كنم صفح ...

متوجه نشدم دقیقا خط دومتون چی بود 

اما سال 92 تو بیمارستان فوت شدن حتی اخرین بارم اینجا ب بچه ها گفته بود ک میخاد بره بیمارستان و چند روز تو کما بوده 

اون موقع پسرش حدودا 3 ساله و دخترش 11 ساله بوده 

الانم همسرشون مجددا ازدواج کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالم گرفته شد

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2728
منظورم اينه سرطانشون در نهايت به كجا سرايت كرده بود؟؟؟

فک کنم اجزای بدنش تقریبا داشت از کار میوفتاد ینی بدنش کلا الوده شده بود 

فقط یادمه گفته بود کبدش داره از کار میوفته

فک کنم اجزای بدنش تقریبا داشت از کار میوفتاد ینی بدنش کلا الوده شده بود  فقط یادمه گفته بود کب ...

خدارحمتشون كنه

ممنونم ازت

سوال كردم چون خواهرمنم سرطان داره

و علائم مريم خانم رو دارن

همينجوري يواش يواش...😞

خدارحمتشون كنه ممنونم ازت سوال كردم چون خواهرمنم سرطان داره و علائم مريم خانم رو دارن همينجوري ي ...

خواهش میکنم گلم 

ای واییی ایشالله خوب بشن 

نترس خیلیا جون سالم ب در بردن 

نذر حضرت عباس کنید واسش

متوجه نشدم دقیقا خط دومتون چی بود  اما سال 92 تو بیمارستان فوت شدن حتی اخرین بارم اینجا ب بچه ...

عزیزم شما از کجا اطلاع دارین همسرشون ازدواج کرده؟ خدا رحمتش کنه

اولین بار که این تاپیکو خوندم چندساعت گریه میکردم از ناراحتی و غم ....

عزیزم شما از کجا اطلاع دارین همسرشون ازدواج کرده؟ خدا رحمتش کنه اولین بار که این تاپیکو خوندم چندسا ...

منم خیلی ناراحت شدم 

بچه ها میگفتن چند وقت بعد از فوت ایشون همسر دوم شوهرشون اومده تو این تایپک کامنت گذاشته ک ازدواج کردن و حواسش ب بچه ها هست

2706