2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا رب ز تو آن چه من گدا می خواهم افزون ز هزار پادشا می خواهم
هر کس ز در تو حاجتی می خواهد من آمده ام از تو،تو را می خواهم

می می ناز جون،توکلت به خودش باشه.
من تو را مثل "لذت تمام شدن مشق شب های کودکی" دوستت دارم...
2728
2738
برام ناراحت نشین . من قوی هستم . فقط همراهیم کنین با دعای خیرتون . این راهیه که باید تنهابرم اما من یک عالمه دعای بی منت و انرژی خوب و روحیه دوستامو ریختم تو کوله پشتی ام و دارم با خودم میبرم میدانم اگر هم نباشم خدا خودش کفالت زندگیمو به عهده میگیره ( من ازش میخوام ) از سختی راه میترسم که وبال دوش بچه هاو مایه عذاب همسرم و دیگران بشم . من از ترحم متنفرم . فقط از خدا میخوام بهم رحم کنه . با این حال راضیم به رضای او
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
عزیزم فکر کنم قبلا مشکلتو خونده بودم و خیلی ناراحت شدم خدا به حق این روزای پر برکتش شفا میده همه مریضارو امیدوارم زود زود زود خودت بیای اینجا تاپیک بزنی که بچه ها خوب شدم امیدوارم لبخند دائمی رو لبت نقش ببنده و دل بچه هاتم شاد بشه قوربون اون بچت بشم که این همه زمانو روزه گرفته تا مامانش خوب بشه
حتما سر نماز برات دعا میکنم اگه قابل باشم
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
انشالله خدا زود خودش شفات میده عزیزم
نگران نباش خیلی ناراحتت شدم ولی اصلا خودت رو نباز باید روحیه داشته باشی
بخدا این مشکلی نیست فقط روحیت رو باختی سرطان سینه قابل درمان هست و انشالله زودی خوب میشی
فقط و فقط سعی کن روحیتو حفظ کنی

برات خیلییییییییییییییی دعا میکنم
انشالله به این روزای عزیز سلامتیتو بدست بیاری

[smiley]l/l_20.gif[/smiley] وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه،خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه [smiley]l/l_20.gif[/smiley]
2706