2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۲۸ نفر به آمار مبتلایان به کرونا در لرستان طی بیست و چهار ساعت گذشته اضافه شد فوتی های استان به علت کرونا ویروس به ۶۴ نفر رسید دکتر محمدرضا نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از آخرین آمار مبتلایان به کرونا ویروس خبر داد: 🔹تا کنون ۲۲۳۹ نمونه ی از بیماران مشکوک به "کرونا" در استان لرستان به آزمایشگاه مرجع ارسال شده است که تعداد ۲۱۶۳نمونه پاسخ داده شده که از این عدد ۷۸۲ مورد مثبت و ۱۳۸۱نمونه منفی اعلام شده است 🔹تا به امروز ۶۴مورد فوت قطعی بر اثر بیماری "کرونا" در استان ثبت شده است 🛇مبتلایان مثبت به تفکیک شهرستان ابتدا تا کنون 🔴 شهرستان خرم آباد ۱۷۵ نفر 🔴 شهرستان سلسله ۱۶۲ نفر 🔴 شهرستان بروجرد ۱۲۲ نفر 🔴 شهرستان دلفان ۹۰ نفر 🔴 شهرستان درود ۸۷ نفر 🔴 شهرستان ازنا ۴۴ نفر 🔴 شهرستان الیگودرز ۳۵ نفر 🔴 شهرستان کوهدشت ۳۱ نفر 🔴 شهرستان چگنی ۱۳ نفر 🔴 شهرستان پلدختر ۱۲ نفر 🔴 شهرستان رومشکان ۹ نفر 🔴 شهرستان سپیددشت ۲ نفر 

خدایا شکرت 
2738
2706