2726

عزیزم اگه دوس داری بهم درخواست دوستی بده بهت توضیح میدم من 9بار کردم

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مراحلش رو ميگي؟ تهران هستين و تعين جنسيت كردين؟

شهرستانم ولی تهران میکرو کردم

ن تعیین جنسیت نکردم 

سیکل من ۴۵روزه بود ولی معمولا سیکل ۳۰روزه انجام میدن برا مریضا مگه اونا ک تخمکاشون دیر رشد کنه و نیاز ب تزریق آمپولای بیشتری داشته باشن

روز ۲/۳پریودم رفتم سونو شدم آمپولا رو نوشتن گرفتم اومدم خونه از روز۱۶/۱۷پریود (تاریخ دقیقشو یادم نیست)تزریق آمپولا رو شروع کردم پریود شدم روز۲/۳رفتم برا سونو بازم آمپول نوشتن و هر چندروز میرفتم سونو تا سایز تخمکامو چک کننتا وقتی ک تخمکام خوب رشد کردوسایزش شد ۲۰

۲/۳روز بعداز تزریق آخرین آمپولم دوتا آمپول تو ساعت و روز مشخص زدم برا آزادسازی تخمکا و ۲/۳روز بعدم عمل تخمک کشی ک همون روز قبل ازعمل اسپرم شوهرمو گرفتن چندروز بعدم رفتم برا انتقال ۱۵روز بعدم جواب آزمایشم مثبت شد

ولی تو سیکل ۳۰روزه از روز۲/۳پریود تزریق آمپولا شروع میشه و هرچندروز برای چک کردن رشد تخمکا میری سونو تا۱۰الی۱۵روز تزریق آمپولا ادامه داره بعداز این مدت عمل تخمک کشی و‌گرفتن اسپرم بعدم انتقال جنین البته اگ در اثر تزریق آمپولا تخمکا تعدادش خیلی زیاد بشه و خیلی رشد کنه ممکنه شکم آب بیاره بخاطر همین بعداز عمل تخمک کشی خانوم میفرستن خونه تا ۳ماه بعد بیاد برا انتقال جنین

شهرستانم ولی تهران میکرو کردم ن تعیین جنسیت نکردم  سیکل من ۴۵روزه بود ولی معمولا سیکل ۳۰روزه ...

يعني بعد ٣ ماه كه جنين رو ميزارن تازه دوران بارداريت شروع ميشه 

يعني بعد ٣ ماه كه جنين رو ميزارن تازه دوران بارداريت شروع ميشه 

اگ شکم خانم آب بیاره امام مراحل اولیه رو انجام میده فقط انتقال جنین رو سومین پریودی میره برا انتقال جنین و ۱۵بعدم معلوم میشه ک بارداره 

اگ شکم خانم آب بیاره امام مراحل اولیه رو انجام میده فقط انتقال جنین رو سومین پریودی میره برا انتقال ...

جنسيت رو ميشه انتخاب كرد؟ من ٦ ماه پيش بصورت طبيعي باردار  شدم ولي خارج رحم شد، از كه همسرم داد تحرك اسپرمش ضعيف بود كه دارن داره ميخوره

جنسيت رو ميشه انتخاب كرد؟ من ٦ ماه پيش بصورت طبيعي باردار  شدم ولي خارج رحم شد، از كه همسرم داد ...

اسپرم همسر منم زیاد کیفیت نداشت

ولی اگ دختر میخاین باید بگم ک اکثرا کسایی ک میکرو میکنن و ای وی اف بچه شون پسر میشه .لااقل تمام کسایی ک من میشناسم و اینکارو کردن بچه شون پسر شده .دوتا از دوستام میکرو و ای وی اف کردن پسر شد.همسایه مامانم وهمسر همکار شوهرم و خیلیای دیگه ک دیدم 

بخاطر همین گفتم برا شمام احتمالا پسر میشه اگ دختر میخاین میتونین همزمان تعیین جنسیت هم بکنین

ولی خودم پسر دوست داشتم تو اون مدت مراحل سیکل میکروم تا وقتی انتقال جنین دادم و استراحت مطلق بودم میرفتم بیرون لباس و پاپوش پسرانه میگرفتم و اسمشم انتخاب کردم و تصور میکردم بچه م پسره و به دنیا اومده و ازاین کارا شمام امتحان کنین 😃😊

عالی بوده .بدون مصرف دارو؟ اگ مشکل فقط اسپرم همسرتونه میکرو براتون صددرصد جواب میده

با لتروزول ٢١ بود ماه قبلش كلوميفن خوردم ٥ تا تخمك داشتم، كلا از زمان اقدام تا بارداري چقدر طول كشيد تا زايمان؟ميشه زايمان طبيعي هم داشت؟

با لتروزول ٢١ بود ماه قبلش كلوميفن خوردم ٥ تا تخمك داشتم، كلا از زمان اقدام تا بارداري چقدر طول كشيد ...

وضعیت تخمکاتون خیلی خوبه.

اگ منظورتون از زمان اقدام اولین روزهای تزریق آمپولا تا زایمان رو میگین نهایتش همون ۹ماه ، البته اگه همون ماه ‌ک تخمک کشی شدین چندروز بعدش براتون انتقال بدن 

ولی اگ شکم خانم آب بیاره ۳ماه وقفه میوفته ک اگه این ۳ماه هم حساب بشه از زمان تزریق آمپولا تا زایمان میشه ۱۲ماه 

معمولا خانمای ک با ای وی اف یا میکرو باردار میشن رو سزارین میکنن 

در مورد پست آخرتون میتونین تعیین جنسیت بکنین هزینه ش ۲/۳تومن بیشتر میشه کل هزینه سیکلتون با تعیین جنسیت حدودا ۱۰/۱۲تومن دقیقا نمیدونم چقدر ولی همین حدودا

2706