2733
2739

پسرم كلاس اوله ومعلمشون مجازي آموزش ميده وقتي ميرفت مدرسه هيچ مشكلي نداشتيم بسيارباهوشه ورياضي روخيلي خوب انجام ميده ولي اززماني كه حرف ااواستثنابه بعدخيلي مشكل داريم بعدش حرف ص وامروزم حرف ذ چون تاحالافقط يدونه س راميشناخته وحالاشده دوتاتازه درآينده ميشه سه تا

كاربرقديميم دوبارتركيدم  ايندفعه فقط سكوت ميكنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

موقعي كه بهش ديكته ميگم همش شك ميكنه كه مثلاسالم باكدوم نوشته ميشه س ياص به خاطرهمين ديكته هاش پرازغلطه البته هرروزبعدانجام تكاليفش عكس ميگيرم وتوگروه كلاسشون ميزارم ومعلم ميبينه ولي چون غلطاش زياده همه غلطارودرست ميكنه بعدعكس ميزارم

2738
منم پسر بزرگم کلاس اوله و مشکلی نداشتم از این بابت، مدرسش دولتیه یا غیر انتفاعی؟ 

دولتيه معلمشون خيلي خوبه ولي خوب آموزش مجازي شده سخته

به نظرتون اولاچي كاركنم يادبگيره دوماديكته روباغلطاش برامعلمشون بزارم يانه

من بش میگم ذال یا ذ عربی صاد یا ص عربی با تمرین زیاد تو ذهنش می مونه...فقط تمرین

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
مامانم میگه باید جدول بکشی کلمات با واو و او استثنا بدی همینطور برا س و ص هم باید جدول بکشی. بذار لی ...

ممنونم خيلي لطف ميكني

من بش میگم ذال یا ذ عربی صاد یا ص عربی با تمرین زیاد تو ذهنش می مونه...فقط تمرین

خودمم همين فكرودارم ولي بازيگوشه تمرين نميكنه

2706