2737
2734

عزیزم من سگ که سهله. گراز وحشی میشم😍

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏

خییلی مثالش مثلا دیروز فیلم میدیدم من گریم گرفت بعدشوهرم باتعجب نگام میکردپرسید چی شده گفتم من حساسم این فیلمارو میبینم احساساتی میشم حالا همش دستمال دستشه پای تلویزیون الکی اشکاش پاک میکنه میگه رد کن من احساساتی میشم😐😐

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلییی گریه م میگیره روزای اول مثلا دیشب بغض داشتم شوهرم امروز میخنده میگه دیشب خیلی مواظبت بودم خ ...

😂😂😂

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
2728
یادخودم افتادم هروقت دردش میومد سراغم بغض میکردم وقتی لک میدیدم گریه میکردم همش بخودم میگفتم شاید لا ...

خداحفظ کنه واست😍😍دعاکن منم این حس برام حسرت نشه

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
2738
اینکه نزدیک یا در طول این دوران یک احساس یا ویژگی خودشو پر رنگ نشون بده کاملا کاملا طبیعی

دیروز جاریم زیاد حالش خوب نبود بعد گفت فلانی امروز سرحال نبود حتما پریودی چیزیه---تعجب کردم خیلی فراگیر شده

خداحفظ کنه واست😍😍دعاکن منم این حس برام حسرت نشه

فداتبشم،چشم،مطمئن باش یه روزی ک اصلا توقع نداری باردار میشی،من اینهمه روز تخمگذاری و اینا رو امتحان کردم،آخرش یماه درگیر اثاث کشی و خونه جمع کردن و دنبال خونه گشتن بودم،ماه بعدش اصلا حواسم ب موعد نبود حتی ۲ هفته تست نزدم یهو دیدم حامله م😍

فداتبشم،چشم،مطمئن باش یه روزی ک اصلا توقع نداری باردار میشی،من اینهمه روز تخمگذاری و اینا رو امتحان ...

ااای جانم چه حس قشنگی😍😍😍😍😍😍😍😍😍چقدرشادمیشم بااین حرفها .انشاالله انشالله دعاکن واسم خیلی عاشق بچه ام متاسفاته ماهنوز اقدام نکردیم نزدیک شش ساله خونه خودمم شوهرم نمیخواد

ااای جانم چه حس قشنگی😍😍😍😍😍😍😍😍😍چقدرشادمیشم بااین حرفها .انشاالله انشالله دعاکن واسم خیلی عاش ...

😍😍😍انشالله راضی میشه،وقتی اولی رو بیاری خودش میگه دومی هم بیار،من شوهرم اصلا بچه نمیخواست دیگه راضی شد اقدام کنیم،الان ک بچم ۴ ماهشه میگه توروخدا بازم حامله شو یه دخترم برام بیار،میگم اگه باز پسر شد چی؟میگه اشکال نداره سومی هم میاریم تا دختر شه🤭