2733
2734
عنوان

مامانای مهربون کمک

65 بازدید | 12 پست

سلام ب همگی

عرضم ب خدمتتون ک دارم پسرمو ازپوشک میگیرم دوروزه تازه شروع کردم یه ساعت ی بار میبرمش دستشویی خداروشکر خوب بوده تاالان

ولی ی مسافرت دوسه روزه ضروری پیش اومده نمیدونم تو این وضعیت پسرم برم یانه.خواهشا بدون درنظرگرفتن کرونا بگید.از خونه بیرون نمیریم اونجا و رعایت میکنیم مسائل بهداشتی رو

کسی تجربه داشته ؟؟نگرانم ی وقت نکنه بچم همکاری نکنه اونجا

یا برگشتیم خونه خودم همه چی یادش بره

ی سوال دیگه اینکه چقدطول میکشه مثانه بچه بزرگترشه و دیگه نخوام ی ساعت ی بار ببرمش😥😥

وقتی خوابه بعدازظهرتا سه ساعتم خشک میخوابه ولی وقتی بیداره اگه ی ساعتش بشه ی ساعت و۵دقیقه جیش کرده...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اگه الان ماجرای دعوای عروس و مادرشوهربود پربازدید شده بود😐😐😐

واقعا کسی نیست کمکم کنه

من۳روزه شروع کردم پسرموازپوشک بگیرم ولی اصلا ساعت جیشش دستم نمیاد یادداشتم کردم ب نتیجه ای نرسیدم

2728

بی رودربایستی میگم همه بخاطر قرنطینه عصبی هستن درمورد سفر نظر نمیدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بی رودربایستی میگم همه بخاطر قرنطینه عصبی هستن درمورد سفر نظر نمیدن

سفر واجبه منم دوست ندارم برم بیرون

بخاطر اینکه خونه ایم شروع کردم بچموازپوشک بگیرم

ولی بخاطر کارشوهرم مجبورم

فکر نکنم مشکلی پیش بیاد عزیزم.شورت آموزشی پاش کن اگر همکاری نکرد آبروریزی نشه😁

آخه مادرای دور و برم میگن مسافرت بری بچه میره سر پله اول دوباره باید باهاش تمرین کنی دستشویی رفتنو

2738
آخه مادرای دور و برم میگن مسافرت بری بچه میره سر پله اول دوباره باید باهاش تمرین کنی دستشویی رفتنو

چه ربطی داره؟🤔همون ساعت که میبردی باز ببرش دسشویی.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
چه ربطی داره؟🤔همون ساعت که میبردی باز ببرش دسشویی.

آخه میگم چون روزای اوله نگرانم اونجاکلا نیاددستشویی یاخوشش نیادآهه الان دستشویی خودمون عین دیوار مهدکودک شده😂😂

آخه میگم چون روزای اوله نگرانم اونجاکلا نیاددستشویی یاخوشش نیادآهه الان دستشویی خودمون عین دیوار مهد ...

الهی😁😁😁دیگه چاره ای نیست اگر همکاری نکرد مجبوری راهشو پیداکنی .

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی