2726
عنوان

حلیم گوشت و گندم

102 بازدید | 7 پست

بلده کسی؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
من امروز درست کردم

چطوریه پختش؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بلغورگندم ازشب قبل خیس میکنی بعد روزبعد میزاری بپزه درحین پخت هم چند دقیقه ای یبار هم میزنی که لعاب بده.گوشت روهم جدا میپزه بانمک.اخرسر گوشت رو کامل خوب میکوبی و بابلغورمخلوط میکنی و خوووووب هم میزنی مثلا نیمساعت.ترکیبشم دوبرابریا یک ونیم برابر بلغور.

۶ تا مشت گندم پوست کنده خیس کردم چند ساعت ،ی بسته گوشت گوسفند رو با ی کوچولو دنبه و دو تا پیاز درشت خورد کردم دو دقیقه تفت دادم که خامی پیاز گرفته بشه و سبک بشه گندم رو بهش اضافه کردم تقریبا ۶ ساعت رو شعله کم رو گاز بود نکته نمک رو وقتی تقریبا پخت اضافه کن ،در قابلمه رو نیمه باز بزار تا سر نره ،هر وقت آبش کم شد بهش آب جوش اضافه کن تا گندمش در حدی که له بشه بپزه ،وقتی پخت قبل اینکه میکسش کنی یکم دارچین و کنجد سفید بهش اضافه کن بعد یا بریز تو میکسر یا با گوشت کوب برقی میکسش کن 

۶ تا مشت گندم پوست کنده خیس کردم چند ساعت ،ی بسته گوشت گوسفند رو با ی کوچولو دنبه و دو تا پیاز درشت ...

مرسی عزیزم