2726
عنوان

رژیم کانادایی گرفتید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 44 پست
عزیزم هیچ چیز اضافه ای نباید بخورید وتو دستورش نوشته اگر خوردید باید بشکنید ،من روزهای اول خیلی گرسن ...

یعنی از فردا دوباره بگیرم؟ یعنی هویج میتونم بخورم؟

وزن فعلی:::85هدف اول:::۷۵ هدف دوم:::۶۵

تاثیری هم داره رژیم کانادایی؟؟ عوارض چطور؟ 

من ۲۰ کیلو اضاف داشتم ۱۰ تاشو کم کردم ۱۰ تا دیگه ش داره جونم بالا میاد نمیشه

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاثیری هم داره رژیم کانادایی؟؟ عوارض چطور؟  من ۲۰ کیلو اضاف داشتم ۱۰ تاشو کم کردم ۱۰ تا دیگه ش ...

چجوری ۱۰ تا کم کردی ؟توچند وقت؟؟

2728
تاثیری هم داره رژیم کانادایی؟؟ عوارض چطور؟  من ۲۰ کیلو اضاف داشتم ۱۰ تاشو کم کردم ۱۰ تا دیگه ش ...

برای بعضی ها متفاوته خیلی ها نوشتن خوب کم کردن خیلی ها هم نوشتن بد بوده باید بدنت سالم باشه

دوره اول مرداد۹۷شش کیلو کم کردم،دوره دوم مهر۹۷ چهار کیلو کم کردم،بین دو دوره هم چون معدم کوچیک شده ب ...

رژیم جنرال چی ؟اونم گرفتید؟

چجوری ۱۰ تا کم کردی ؟توچند وقت؟؟

تو یکسال آهسته آهسته و با اپلیکیشن مانکن + ورزش و سالم خواری

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
تو یکسال آهسته آهسته و با اپلیکیشن مانکن + ورزش و سالم خواری

افرین منم بامانکن کالری شماری میکردم اما شبا گرسنه میشم من

منم ۲۰ کیلو اضاف دارم

افرین منم بامانکن کالری شماری میکردم اما شبا گرسنه میشم من منم ۲۰ کیلو اضاف دارم

آب بخور و بادوم

الان کمی اضافه کردم،البته یکسالو نیم از رژیمم میگذره و به خاطر مصرف دارو اضافه کردم ،الحمدلله مشکل خ ...

اخه میگن این رژیم جو رژیم های یویو هست. ینی همونطور ک زود لاغر میکنه زود هم برمیگرده...

چطور متوجه شدین ک باید از چ نوع ویتامین یا مکملی باید استفاده کنید؟

ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺯﻧﺪﮔﯽﺗﮑﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﻻﺍﻗﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺭﺍ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺑﺮﻋﮑﺲﻣﯿﭽﺮﺧﯿﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺑﺮﺗﻨﻢ ﻣﯿﺸﺪ ﮔﺸﺎﺩ ﺍﯾﻦﭘﯿﺮﻫﻦ ﺁﻥ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ ، ﮐﻮﺩﮐﯽ ، ﺳﺮﻣﺸﻖﺁﺏ ﭘﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺟﺎﯼﺧﻮﺍﺏ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﻭﻥﻣﯿﮑﺮﺩﻡﺍﺯ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﯽ ﺩﻝ ﻧﻤﯿﺪﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺖﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻋﻤﺮ ﻫﺴﺘﯽ ، ﺧﻮﺏ ﻭ ﺑﺪﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺣﯿﻒ ﻫﺮﮔﺰﻗﺎﺑﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ! !
اخه میگن این رژیم جو رژیم های یویو هست. ینی همونطور ک زود لاغر میکنه زود هم برمیگرده... چطور متوجه ...

من بعد از رژیم به شدت اشتهام کم شده بود و مثل قبل نمیتونستم پر خوری کنم.مکمل زیادی استفاده نکردم همراه رژیم ،فقط برای پوستم از ماسکهای خونگی استفاده کردم 

من بعد از رژیم به شدت اشتهام کم شده بود و مثل قبل نمیتونستم پر خوری کنم.مکمل زیادی استفاده نکردم همر ...

مرسی ک با حوصله جوابمو دادین😊 موفق باشید🌹

ﮐﺎﺵ ﻣﯿﺸﺪ ﺯﻧﺪﮔﯽﺗﮑﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﻻﺍﻗﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺭﺍ ﯾﮑﺒﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ ﺳﺎﻋﺘﻢ ﺑﺮﻋﮑﺲﻣﯿﭽﺮﺧﯿﺪ ﻭ ﻣﻦ ﺑﺮﺗﻨﻢ ﻣﯿﺸﺪ ﮔﺸﺎﺩ ﺍﯾﻦﭘﯿﺮﻫﻦ ﺁﻥ ﺩﺑﺴﺘﺎﻥ ، ﮐﻮﺩﮐﯽ ، ﺳﺮﻣﺸﻖﺁﺏ ﭘﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﻫﻢ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺟﺎﯼﺧﻮﺍﺏ ﺧﻮﺩ ﺑﺮﻭﻥﻣﯿﮑﺮﺩﻡﺍﺯ ﺩﻟﻮﺍﭘﺴﯽ ﺩﻝ ﻧﻤﯿﺪﺍﺩﻡ ﺑﻪ ﺩﺳﺖﻫﺮ ﮐﺴﯽ ﻋﻤﺮ ﻫﺴﺘﯽ ، ﺧﻮﺏ ﻭ ﺑﺪﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ ﺣﯿﻒ ﻫﺮﮔﺰﻗﺎﺑﻞ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ ! !
2706