2703
2553
عنوان

علت خونریزی بینی

3186 بازدید | 11 پست

بچه ها سلام.... 

مادر من پنجاه و شش سال سن داره و از چند هفته پیش چندین بار در روز دچار خون دماغ میشد ولی نه هر روز . 

بعد رفت دکتر و گفت احتمال داره دچار پرفشاری خون باشی. بعدش براش ازمایش هولتر نوشت که انجام بده و یسری ازمایش دیگه. حالا از وقتی کرونا اومد اونم حدی پیگیر نشد و دکترش گفت فعلا این قرص رو بخور . اما با وجود خوردن قرص هم باز خون دماغ میشه اما نه مثل قبل. ضمن اینکه من خودم چندین بار فشارش رو گرفتم و بیشتر از دوازده و سیزده نبوده اصلا. 

بچه ها خییییلی نگرانم کسی اطلاعی راجع بهش نداره؟ تجربه ای از اطرافیانتون ندارید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان منم پارسال خون دماغ میشد یکهفته هرروز خون دماغشم نیم ساعت طول میکشید مامانم فشارخون داره بردمش دکتر قلب کلی آزمایش و اکو و تست ورزش ولی خون دماغش بند نمیومد بردمش دکتر گوش حلق بینی بهش یه پماد و شربت داد گف رگ بینی پاره شده گفت اگه با پماد خونریزی بندنیومد باید بری بیمارستان رگ رو بسوزونی یه همچین چیزی

2720
مامان منم پارسال خون دماغ میشد یکهفته هرروز خون دماغشم نیم ساعت طول میکشید مامانم فشارخون داره بردمش ...

خدا رو شکر الان بهتره مادرتون؟ 

من خیلی نگرانه مامانمم خیلی خیلی

خدا رو شکر الان بهتره مادرتون؟  من خیلی نگرانه مامانمم خیلی خیلی

درکت میکنم عزیزم اون روزا منم خیلی نگران بودم منم احتمال بالا رفتن فشارو میدادم اون دکتر قلبم فقط به فکر جیب خودش بود ولی متخصص گوش حلق بینی یه پماد خیلی ساده داد مامانم سریع خوب شد کار به جراحی و سوزوندن رگ نکشید خداروشکر میخای شماهم ببر پیش یه دکتر گوش شاید مشکلشون مشابه مامانم باشه 

درکت میکنم عزیزم اون روزا منم خیلی نگران بودم منم احتمال بالا رفتن فشارو میدادم اون دکتر قلبم فقط به ...

ایشالله که مادرتون از بلا به دور باشه 

برای مامانه منم دعا کن دوست خوبم 

مرسی از راهنماییت

2714
نه عزیزم هیچ قرصی مصرف نمیکنه  بعد از اینکه خون دماغ شدرفتدتر و یه دارو بهش داد که گفت برای فش ...

عزیزم خون دماغ مادرتون خوب شد؟

مامان منم چند هفتست هر روز خون دماغ میشه نمیدونیم دلیلش چیه

عزیزم خون دماغ مادرتون خوب شد؟ مامان منم چند هفتست هر روز خون دماغ میشه نمیدونیم دلیلش چیه

بله عزیزم خدا رو شکر خوب شد 

شاید بینی مادرتون خشک شده 

شایدم فشار خونشون بالا رفته 

حتما پیگیری پزشکی بشه 

بله عزیزم خدا رو شکر خوب شد  شاید بینی مادرتون خشک شده  شایدم فشار خونشون بالا رفته  ...

آخرش فهمیدین دلیل خون دماغ شدن مادرتون چی بود خشکی هوا یا فشارخون؟انشالا همیشه سلامت باشن

خنده تلخ من از گریه غم انگیز تره کارم از گریه گذشته به آن می خندم..!
آخرش فهمیدین دلیل خون دماغ شدن مادرتون چی بود خشکی هوا یا فشارخون؟انشالا همیشه سلامت باشن

سالم باشید انشالله همیشه عزیزم 

بله به دلیل دیابت بود 

خون دماغشون به دلیل شروع بیماری دیابت بود 

البته الان خدا رو شکر قندش کنترل شده است 

البته اگر مادرم رعایت کنه