2733
2734
عنوان

انگیزه اینها از این کارا چیه ؟

1270 بازدید | 50 پست

مثلا این دختره 10-11 ساله تو اینستاگرام که اسمشو نمیارم و ترکیه زندگی میکنه

مامانش هفته ای یکبار لباس نیم لخت تن دخترش میکنه که برقصه و فیلمش رو بزاره اینستا . 300 هزار نفر هم فالوور داره 

هر بار یه شورتک میکنه تن دخترش بالا تنه هم که یه 5 سانتی .

الان فکر میکنه خیلی بچه ش هنرمنده ؟ یا فکر میکنه خودش هنرمنده که این کلیپا رو میزاره و یه مشت مرد و پسر منحرف جن سی و پدوفیل که به دختربچه ها تمایل دارن میان قربون صدقه ش میرن ؟

واقعا از وقتی این شبکه های اجتماعی درست شدن فرهنگ ایران به قهقرا رفت !

اینها هم یه مدل کودک کار هستن 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اینها هم یه مدل کودک کار هستن 

لایک

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

منم بدم میاد تو تن دختر بچه لباس لختی و زنانه بکنی  معصومیت بچه از بین میره

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

حالا شمام يا اين تاپيك زدنت كه بيشتر معروفش كردى

الان كسايى كه نميشناختن ( مثل من ) كنجكاو شدن بدونن كيه برن ببينن چه جوريه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

باریو میگی؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 

منم از دیدن این کلیپ ها خیلی ناراحت می شم

نمی دونم‌چرا فاز روشنفکریشون اینجاها نول می شه

بذارید ۱۸ سالش که شد اونوقت خودش تصمیم بگیره فیلم بدنشو کجا بذاره

والا

این نیز بگذرد
2706