2726
عنوان

جوش پوشک😢

1549 بازدید | 23 پست

سلام نی نی من جوش زده بنظرتون علتش چی میتونه باشه 

همیشه مولفیکس استفاده کردم تازه شماره 4 گرفتم بعد ازاستفاده از این سایز جوش زده

البته رو بدنشم هست ولی تو ناحیه تناسلیش چندتا کنار هم زده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مولفیکس سایزش کوچیکه،من دوسش نداشتم، کنار گذاشتم،مای بی بی میزارم راضیم

البته منم سایزشو عوض کردم حساسیت نشون داد،دوباره برگشتم ب سایز قبلی،بچم یهو دندوناش درومد،نصف شد

مولفیکس سایزش کوچیکه،من دوسش نداشتم، کنار گذاشتم،مای بی بی میزارم راضیم البته منم سایزشو عوض کرد ...

مولفیکس ارتجاعی تره بنظرم اره ولی سایزش زود کوچیک میشه نسبت به وزنی که روی بستشه

ببین ازین پتو قدیمیا گیر بیار(معمولاً مامانامون دارن)ب س قسمت مساوی تقسیم کن،،شب تا صبح بنداز زیرش،معمولا جیش نمیکنن،برا شیر بیدار میشی چکش کن،فرداش زودتر از بچه بیدار شو پوشکش کن

من یه بار کوچیکتر ک بود بد سوخت،پتو رو مینداختم زیرش،جیش میکرد پتو بعدی رو مینداختم زیرش،آخر سر ک پتو ها تموم می‌شدند مینداختم تو ماشین میشستم،زود خوب شد

کرم سوختگی آردن هم بهت پیشنهاد میکنم،عالیه

چرا این بچه های بیچاره رو اینقدر پوشک میکنید خانمها ، خوب یه کم زحمت بدید به خودتون میدونی چقدر بچه درد می کشه  یه پارچه چند لا کن بذار تو شورتش خیس کرد زود عوض کن بشور بچه رو 

💝 ای تو تنها خوب دنیا  💝
2706