2733
2734
عنوان

رفتار دوگانه شوهرم

298 بازدید | 14 پست

شوهرم تو خونه خیلی بهم محبت میکنه خیلی همش حرفای عاشقونه جوری که گاها ازش زده میشم ولی چند وقتی هست که وقتی وارد یه جمعی میشیم به من بی توجهی میکنه انگار که اصلا منو نمیبینه عیبای منو توجمع میگه و ضایم میکنه اصلا انگار اون ادم توی خونه نیست البته تو خونه هم زیاد ایراد میگیره ولی اینجوری که کلا بهم بی توجه بشع نیست

برعکس من همیشه سعی میکنم بهش اعتماد به نفس بدم همیشه ازش تعریف میکنم و دلم میخواد که اون هم متقابلا همین کار رو تکرار کنه ولی نمیکنه

اخرین بار همین سیزده به در که باغشون بودیم همش با خواهرش میگشت چسبیده بود به خواهرش

هرازگاهیم از من ایراد میگرفت منم از وقتی اومدیم باهاش قهرم

اومدنیم هی میگه مگه من چیکار کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واضح براش توضیح بده.نمیفهمه.دست خودش نیست.مردا کلا یکم خنگن😐😐😐

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738

سیزده را مگه قرار نبود تو خونه بمونیم لااقل به بهونه کردنا یه سیزده را متفاوت و دونفره سر میکردید 

بسمون نیست هر سال هر سال مهمترین لحظه اای زندگیم مال دیگران بوده و وقت با هم بودن نداشتیم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
نه خودش اصلا انگار متوجه نیست

یه جوری باید بفهمه بالاخره دیگه که کارش اشتباهه و اذیتت میکنه 

حالا یه امتحانی بکن شاید اثر داشت حرف

ترجمه با قیمت مناسب انجام میدم 🎈 تدریس آنلاین زبان انگلیسی و آلمانی🎈

خوب براش توضیح بده، بعضی وقتا مردها متوجه حساسیت ما زن ها نیستند، ازش بخواه ک تو جمع بهت احترام بذاره، هواتو داشته باشه، با گفتگو  حل میشه

کاش در دهکده عشق فراوانی بود،کاش زیر بازار صداقت کمی ارزانی بود
سیزده را مگه قرتر نبود تو خونه بمونیم لااقل به بهونه کردنا یه سیزده را متفاوت و دونفره سر میکردید&nb ...

عزیزم هیچکس نبود فقط خودمون بودیم کسی دعوت نبود

عزیزم هیچکس نبود فقط خودمون بودیم کسی دعوت نبود

خواهر شوهرت کسی نبود اگر نبود چطور بینتون جدایی انداخت

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706