2737
2734
عنوان

الان ۶ روزه عقب انداختم

779 بازدید | 17 پست

سینم وقتی دست میزنم احساس درد داره ، روز دوم بی بی چک زدم منفی بود پارسالم همین موقع باردار شدم سقط شد ، اون موقع هم تا روز ۱۲ تاخیر بی بی چک میزدم منفی بود و بعد با ازمایش فهمیدم باردارم که بعدش سقط شد ، بنظرتون بی بی چک بارداریهامو نشون نمیده یا باردار نیستم؟؟؟

خدا جون همه چی رو سپردم به خودت

فکر کنم بارداری عزيزم، بزار 10 روز بشه بعد بی بی بزن

ساعت 5 یا 6 صبح بیدار شو بزن

اولین ادرار و ناشتا 

امید ب خدا 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم بارداری عزيزم، بزار 10 روز بشه بعد بی بی بزن ساعت 5 یا 6 صبح بیدار شو بزن اولین ادرار و نا ...

انشاالله ، واقعا گیج شدم ، بدنم هی گر میگیره ، کمرم تیر میکشه  ، فردا صبح دوباره میزنم 

منو بگو بی بی منفی  

بعد از دوماهه پریود شدید و لخته رفتم سونو گفت سقط کردی 😐😐گفتم کی باردار شدم ک سقط شده

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
منو بگو بی بی منفی   بعد از دوماهه پریود شدید و لخته رفتم سونو گفت سقط کردی 😐😐گفتم کی باردار ...

این بی بی چکا خیلی مزخرفن منم پارسال سر منفی شدنشون سقط کردم ، رفتم گلدون سنگین بلند کردم دم عید بود 

2738
این بی بی چکا خیلی مزخرفن منم پارسال سر منفی شدنشون سقط کردم ، رفتم گلدون سنگین بلند کردم دم عید بود ...

من ک‌خوشحالم 

چون دوتا بچه دارم یکی ۳ساله نشده 

یکی  ۱۵ماهه 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
وااااااااا، جدی؟؟؟؟ آمپول زده بودید؟؟؟

صبح بزن منم بعده شیش روز زدم چون اصلا فک نمیکردم باردار باشم پررنگ خط افتاد 

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
انشاالله ، واقعا گیج شدم ، بدنم هی گر میگیره ، کمرم تیر میکشه  ، فردا صبح دوباره میزنم

عزیزم انشاالله بارداری.منم تازه چند روزه فهمیدم باردارم.

نوک سینهام خیلی درد داره.کمی ترشح داشتم دلدرد و کمردرد دارم.

یه راهی بهت میگم الان سریع میتونی بفهمی بارداری یا نه

دستاتو بشور یه پاتو بزار رو بلندی و انشتتو وارد کن جوری که به رحمت برسه اگه دهانه ی رحمت پایین باشه حامله نیستی ولی اگه دهانه ی رحمت رو به بالا و چرخیده باشه شک نکن حامله ای

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
این بی بی چکا خیلی مزخرفن منم پارسال سر منفی شدنشون سقط کردم ، رفتم گلدون سنگین بلند کردم دم عید بود ...

ان شالله ک‌ایندفعه بسلامتی باردار باشی و سالم‌بیاد بغلت❤❤

2706