2733
2734
عنوان

سقط با قرص یا کورتاژ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3884 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چرا سقط

خوب خود دکتر گزاشت سه تا هم داد زیر زبونی ولی فقط به شدت لرز و تب دارم

چون الان موقعیتشو نداربم و اعصابم واسه بچه چهارم نمکشه اصلا همین سه تا اینقد اذیتم میکنن از زندگی بیزارم سه تا پسر دارم 

خوب خود دکتر گزاشت سه تا هم داد زیر زبونی ولی فقط به شدت لرز و تب دارم چون الان موقعیتشو نداربم و ا ...

الان هیچ خونریزی نداری به من گفت خون قرمز ببینی میفته اما من بعد چند ذوز دوباره رفتم

خدایا خودت کمکمون کن
2738
الان هیچ خونریزی نداری به من گفت خون قرمز ببینی میفته اما من بعد چند ذوز دوباره رفتم

ببین ببخشید ک میگم خونی ک تو نواره قرمزه نیست یه جوری قهوای کمرنگ اینجوری ،ولی دستشویی ک میرم بعضی،وقتا یه چیزی مثل لخته سیاه اندازه یه بند یا یکم بزرگتر میفته ،برای،تو چه جوری بود

من سایتوتک اصل رو از این شماره تهیه کردم (09368276195)تایید دکتر زنانم بود و از این لحاظ مطمئن بودم

روند شروع خونریزی حدودا 5 الی 6 ساعت طول کشید و بعد از اون درد و همه علائمم خوب شد

تاکید پزشکم روی اصل بودن قرص بود و این که به هیچ وجه از دلالان این قرص رو نخرم

حین مصرف مایعات شیرین میخوردم و خیلی تحرک داشتم پله بالا پایین میرفتم تا این که به خونریزی و دفع لخته افتادم

خونریزی 4 روز بود که فقط روز اول و دوم یه مقدار شدید بود و بعد اون کمتر شد

یک هفته بعد سونوگرافی واژینال  انجام دادم که مطمئن بشم که خداروشکر کامل تخلیه شده بود

اگر تصمیمت برای انجام این کار قطعیه خب قرص بهترین روشه به شرطی که اصلشو تهیه کنی وآمپول اصلا خوب نیس خطر و عوارض زیادی داره و این قرص هایی که پشت مشکی هستن رو نخری چون گفتن 100 درصد تقلبیه و عوارض داره

با شماره ای که دادم تماس بگیر میتونی قرص اصل رو ازشون تهیه کنی

امیدوارم مشکلت حل بشه