2726
عنوان

سقط با قرص یا کورتاژ؟؟؟

3878 بازدید | 26 پست

سلام دوستان. من توی ۶ هفته هستم و بنا ب دلایلی مجبورم سقط‌کنم. کسایی ک تجربه دارن لطفا بگین سقط باقرص سایتوتک چجوریه دردش قابل تحمله یا خیلی حال آدمو بد میکنه؟! با قرص دفع میشه یا کورتاژ کنم بهتره؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااای تو روخدا اسم سقط نیار بدنم میلرزه

عمدی میخوایی سقط کنی یا مشکل داره خدایی نکرده

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2728

عزیز جان با قرص خیلی درد داره ولی میتونی توی خونه دراز بکشی و استراحت کنی و به مرور سقط کنی، البته من اون قرصی که گفتی رو نمی شناسم،

من ۱۱ سال قبل با آمپول پروستادین که از بازار سیاه خریده بودیم ، با تزریق دو تا آمپول به فاصله ۴۵ دقیقه از هم ، سقط کردم، خیلی زیاد درد داشت حدود ۶ ساعت درد کشیدم، اسهال شدید، استفراغ شدید و سقط و خونریزی 

بعد از ۴۰ روز هم تموم شد رفت پی کارش

دو بار هم سقط جنین از طریق کورتاژ داشتم، توی بیمارستان، اصلا درد نداشت، بیهوشی نداشت، خونریزی کم .

ولی برای ۶ هفته فکر می کنم قرص کفایت کنه،

اما من کورتاژ رو بخاطر درد نداشتن انتخاب کردم، 

ولی هر کدوم عوارض مربوط به خودش رو داره، می تونی سرچ کنی،

البته عوارضشون ناچیزه،  و نادر،

اما در کل بنظر من اگر بچه سالمه نگه دار و سقط نکن.

من شوهرم صرع داشت خودمم دانشجو بودم وضعیت مالیمونم خوب نبود😭😞

ای وای انشالا که خدا کمکتون کنه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2706