2726

خانوما من موهامو دکلره کردم و فروشنده گفت بهترین شامپو واسه موهای حساس و رنگ شده و اسیب دیده این شامپوعه

ولی فک کنم از وقتی استفادش کردم جلوی موهام خییییلی میریزه

البته من آمبره کردم و ریشه موهام رنگ نداره ولی موهام از ریشه میریزه

ب نظرتون امکان داره از شامپو باشه؟

وَ حِقارتشان راباتَصّور تَخریب ما زنده میکنند.🧠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واااي منم جديدا دارم اين شامپو رو ميزنم احساس ميكنم ريزشش خيلي بيشتر شده پس از شامپوئه؟ 🤔

واقعا؟ب ریشه هم میزنی؟موهات از ریشع میریزه یا خورد میشه؟

واقعا؟ب ریشه هم میزنی؟موهات از ریشع میریزه یا خورد میشه؟

ببين من دوران شيردهي هستم همش ميگفتم خدايا چر الان بعد ١٤-١٥ ماه موهام داره ميريزه. دقيقا از بعد از استفاده از اين شامپو 

اره از ريشه ميريزه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
ببين من دوران شيردهي هستم همش ميگفتم خدايا چر الان بعد ١٤-١٥ ماه موهام داره ميريزه. دقيقا از بعد از ...

ای وای چه بد

پس دیگه ب ریشه نزنم😢

ببين من دوران شيردهي هستم همش ميگفتم خدايا چر الان بعد ١٤-١٥ ماه موهام داره ميريزه. دقيقا از بعد از ...

زمان شیردهی که ریزش طبیعیه 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
ای وای چه بد پس دیگه ب ریشه نزنم😢

من كه كلا بايد عوض كنم

خوب شد تاپيكتو ديدم وگرنه فكر نميكردم از شامپو باشه 

واسه موهاي خشك و آسيب ديده شامپو خوب ميشناسي؟ قبلا ايوروشه ميزدم يه چيز بهتر ميخوام

زمان شیردهی که ریزش طبیعیه 

اخه از اول اينقد شديد نبود الان دو ماهي ميشه خيلي شديد شده 

الان كه تاپيكو ديدم و فكر كردم فهميدم از زمان شروع اين شامپو وحشتناك ريزش دارم

من كه كلا بايد عوض كنم خوب شد تاپيكتو ديدم وگرنه فكر نميكردم از شامپو باشه  واسه موهاي خشك و ...

نه والا

پنتن خوبه

پرژک هم بد نیست

بابا بخدا من شامپو خارجی گرون میخرم ریزش مو میگیرم،شامپو وطنی که میزنم خیلی بهتره برام

اره اینجوریه چون شامپو خارجی با اب هوای اونجا سازگاری داره ما باید ایرانی استفاده کنیم من چندین ساله صحت استفاده میکنم موهام پرپشت هست یه ماه هست ریز مو دارم اونم فهمیدم بخاطر هورمون هامه که قاطی شده ببینم برا دکلره موهات شامپو بنفش بزن عالیه برا رنگش

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
اخه از اول اينقد شديد نبود الان دو ماهي ميشه خيلي شديد شده  الان كه تاپيكو ديدم و فكر كردم فهم ...

عزیزم من الان رفتم ریشه موهامو با تاید دستی و ساقه هاشو با همون شامپو کراتینه شدم

سمت ریشه رو واقعا حس میکنم بهتر شد دیگه اونطوری شل و ول و نرم نیست ک تا دست بزنم همش بیاد تو دستم

توهم اگه شامپوتو عوض کردی و تغیری دیدی ب من بگو خیلی خوشحال میشم بدونم ک ایا واقعا از شامپو بوده یا نه

عزیزم من الان رفتم ریشه موهامو با تاید دستی و ساقه هاشو با همون شامپو کراتینه شدم سمت ریشه رو واقعا ...

باسم عزيزم

تاپيكتو سيو ميكنم حتما بهت خبر ميدم

2706