2726
عنوان

هر اطلاعی دارین بگین.ممنون

297 بازدید | 16 پست

نظرتون درباره رشته فیزیوتراپی چیه؟

بازار کارش چطوریه؟

بالیسانسش کار پیدا میشه؟

بالیسانس مجوز مطب میدن؟

خیلی کار هاش سخته؟

بالیسانسش اگه بتونم تو بیمارستان کار کنم در آمدش چقدره؟

هر اطلاع دیگه ای ه۸م که دارین ومن نپرسیدم بگین

متشکرم

استخدامی خیلی کمه تو شهرستان به ندرت هست مجوز مطب هم میدن به لیسانس ولی هزینه ش به نظرم زیاده تو شهرستان خبر دارمبیکارن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس نخونم؟

بیشتر مشورت کن تجربی ام کم کم داره اشباع میشه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2728
به نظرشما چ رشته ای برای خانوما خوبه و بازار کار هم داره

در حال حاضر پرستاری بازار کارش مطمئنه مامایی امچند ساله خوب شده وضعشون بقیه رو نمیدونم اگه دانشگاه فرهنگیانم قبول شی که دیگه عالیه

عزیزم فیزیو اصلا با رشته هایی مثل تربیت معلم و مامایی و پرستاری قابل مقایسه نیس من خودم دانشجوی پزشکیم اگ قبول نمیشدم پزشکیو صددردصد فیزیو رو انتخاب میکردم بعد از 3 رشته ی اصلی دندان دارو و پزشکی فیزیو چهارمین رشتس قبولیشم ب این اسونیا نیس

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
عزیزم فیزیو اصلا با رشته هایی مثل تربیت معلم و مامایی و پرستاری قابل مقایسه نیس من خودم دانشجوی پزشک ...

موفق باشی گلم

قبولی شو در جریانم

بالیسانسش بازار کار ودرآمدش چطوریه؟

کارشون خیلی سخته؟

موفق باشی گلم قبولی شو در جریانم بالیسانسش بازار کار ودرآمدش چطوریه؟ کارشون خیلی سخته؟

با لیسانس فکررنکنم مجوز مطب داشته باشی

اصولا ادمی ک همچین رشته ی تاپیو قبول میشه تو لیسانس ول نمیکنه تا اخرش میره و میزنه تو کار پول دراوردن

با لیسانس فک کنم پیش این فیزیو تراپا بتونی دستیار شی با ماهی سه چهار تومن

با لیسانس فکررنکنم مجوز مطب داشته باشی اصولا ادمی ک همچین رشته ی تاپیو قبول میشه تو لیسانس ول نمیکن ...

از حقوق طرحیا خبر داری که‌ مین و ماکسش چقدره؟ سال چندی عزیزم؟

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 
از حقوق طرحیا خبر داری که‌ مین و ماکسش چقدره؟ سال چندی عزیزم؟

نه عزیزم من یه ترم رفتم ترم دو رم مرخصی گرفتم واسه سراسری بخونم دوباره کنکور میدم امسال

نه عزیزم من یه ترم رفتم ترم دو رم مرخصی گرفتم واسه سراسری بخونم دوباره کنکور میدم امسال

کدوم شهری اگه فضولی نباشه؟

بین المللی یا دانشگاه آزاد؟

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها. 

@به_آفرید1   ایشون فیزیو تراپی میخونن

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
اردبیل آزاد

مرسی. ثابتتون حدود ۶ تومنه درسته؟

شیوه نوین اید؟

ن عزیزم ثابتمون 8 تومنه    

اوووه چقد زیاد

اول خواستم بگم ۶ تومن پولی نیس خودتو زجر نده برای یسال دیگه

بعد دیگه ۸ تومن هضم نشد برام

پس قدر خودمو بدونم😁ک ثابتمون ۵ تومنه

2706