1711
1707
عنوان

امشب بازم با شوهرم دعوام شد😭

43149 بازدید | 435 پست

نميدونم چيكار كنم شما بهم بگين من ٤ساله ازدواج كردم خيلييي دلم مراسم عروسي ميخواست ولي پدر شوهرم تمام پولهاي شوهرمو برداشت و نذاشت مراسم بگيريم منم هروقت حرف عروسي ميشه خيلي دلم ميگيره و باشوهرم دعوا ميكنم امشب باز بحث كرديم من تا چندوقت شبا خواب عروسي ميديدم هر عروسي ميرم گريم ميگيره نميدونم چيكار كنم دست خودم نيست پدر شوهرم مارو بدبخت كرد ما از زيرصفر شروع كرديم

وزن اوليه٧٤😔وزن ماه اول ٧٠ماه دوم٦٧ وزن فعلي٦٤💪😍

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

شوهرم خيلي سعي ميكنه جبران كنه تو دوسال اخير خيلي دستمون باز تر شد خداروشكر بهترين طلا سالي چندتا مسافرت مجردي با دوستام ميرم تازگيا يه خونه برام خريده ولي من يه كمبودي حس ميكنم😭

وزن اوليه٧٤😔وزن ماه اول ٧٠ماه دوم٦٧ وزن فعلي٦٤💪😍
1665
1709

منم در مورد عقدم اینجوریم

اونجوری که میخواستم نبود و هر مراسم عقدی میرم دلم میگیره

👼🏻 Nelsa 👼🏻                            خدایا شکرت🤲❤                                                                                                      خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪

حق داری کاملا

اما‌ دیگه گذشته

الان با این‌ ویرووس باید قدر لحظه به لحظه‌زندگی‌ رو دونست شاید فردایی نباشه

پس غصه نخور و فراموش کن

بعد‌ قرنطینه لباس کرابه کن برو آتلیه عکس بگیر

«در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته و در انزوا می‌خورد و می‌تراشد»

عزیزم پدر شوهرت اگر یبار و یجا بدبختتون کرد، شما داری چهارسال و اگر تمومش نکنی برای خودت، تا آخرعمر خودت رو بدبخت میکنی

بی شک امتحانتان میکنیم با مقداری، ناامنی، گرسنگی، ضرر مالی، بلای جانی و خسارت در محصول.البته به اهل صبر مژده بده، همان کسانی که هرگاه مصیبتی برایشان پیش بیاید میگویند(باکی نیست چراکه)ما از خداییم و به سوی او برمی‌گردیم. سوره بقره آیه ۱۵۵ و۱۵۶.
1712