2726
عنوان

ماجرای بارداری عجیب من تا سقط شدن جنین و مابقی دلستان

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب همیشه روش جلوگیریمون همون بود و توی دوسال اتفاقی نیوفتاده بود 

عزیز دلم خوب میشی .دوباره باردار شو. 

من بارداری اولم همین بود منتها ۱۲ هفته سقط شد وبلاهای بدتر از تو سرم اومد. بعد از ۶ ماه اقدام کردم اما بی خیال بودم و دانشگاه می رفتم و هی به خودم تسکین می دادم اگه نمی افتاد درسم نصفه می موند با نی نی نمی شد ادامه داد . موقع دفاع از پایان نامه ام باردار شدم و از بوی استاد و همکلاسی ها اوق می زدم ( کلا به بوی مرد ویار داشتم حس می کردم بو میدن) و این بار بارداری سبک و عالی و زایمان خوب و راحت داشتم . طوری که بعد زایمان جلوگیری نکردم تا دومی رو هم بیارم با هم بزرگ شن. الان یک پسر ۶ و یک پسر ۵ ساله دارم.

اون روزا مثل ی کابووس می مونه و دیگه فراموش کردم.

امیدوارم به زودی دامنت سبز شه و اون روزا رو فراموش کنی 🌹

اللهم صلی علی محمد و آل محمد .

خیلی ناراحت شدم برات .ولی قرار نیس که همه بارداریها مثل هم باشه.به خدا توکل کن به خودش بسپار ختم قرآ ...

دو سال ازین ماجرا گذشته ، کلی نذر و نیاز کردم تا فقط حالم خوب بشه و دیگه اتقدر روحیه ام داغون نباشه تازه یکم خوب شدم خدارو شکر 

وای عزیزم چی کشیدی تو 😓😓😢😢 منم هشت هفته مه شنبه سونوی قلب دارم . خیلی نگرانم و استرس دارم 😓😓

انشالله به خیر و خوشی نی نی رو بغل میگیری نگران نباش عزیزم 

عزیز دلم خوب میشی .دوباره باردار شو.  من بارداری اولم همین بود منتها ۱۲ هفته سقط شد وبلاهای بد ...

اخی خدارو شکر عزیزم انشالله سالم باشن همیشه و سایه شما هم بالاسرشون ، ممنونم از دلداریت 

عزیزم منم یه بارداری تقریبا غیرمنتظره و یه سقط غیرمنتظره تر داشتم

هنوزم وقتی صحنه ای که همسرم گوشی به دست منتظر اشاره ی دکتر بود که از جنینم و صدای قلبش فیلم بگیره یادم نمیره

یه حرفی یه عزیزی بعدش بهم زد که آرومم کرد

گفت خدا بنده های مومنش رو امتحان میکنه

جدا از بحث امتحان اینکه سر سوزنی حس کنی خدا تو رو نزدیک خودش میدونه که امتحانت میکنه خیلی حس شیرینیه

به خودت برس و فقط هر وقت آمادگی روحی برای بارداری به دست آوردی اقدام کن

درون سینه ام دردی است، اگر گویم زبان سوزد/ اگر پنهان کنم ترسم که مغز استخوان سوزد
2706