2737
2739
عنوان

مادرشوهر

441 بازدید | 39 پست

مادرشوهرای شماهم اینطورین وقتی پامیشم تویه چیزی بهش کمک میکنم مثلا پامیشم چای دم میکنم دیگه میشینه هرچی لازم شد میگه پاشو اون بیار پاشو اونو اینطوری کن مثلا بهش میگن پاشو فلان چیزو اماده کن منتظر میشه من پاشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نچ. نمیزاره من انجام بدم😂 خونه خودمم اون طفلی بیشتر ازمن کار میکنه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

نه بابا نمیزاره من کار کنم همه چیزی هم میاره میزاره جلوی منو شوهرم من خجالت میکشم

هر زنی برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که با شـانه‌ی انگشت‌هایش، گره دلتنگی موهای بلند زن‌را باز کند و بگوید که هرجور که باشی،زیبایی❤👩‍❤️‍👨

منکه مادرشوهرم دختر نداره وقتی میرم ظرفاشو میشورم کاراشو انجام میدم،همسایه ایم،هفته ای ی بار میرم وقتیم خودمون هستیم کاراشو انجام میدم دوتا بچه دارم خیلی میریزن میپاشن گناه داره

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
2706