2733
2734
نمی دونم  حرفم راست بود شاید اکثرا اون جوری باشه که بگیرن مبتلا نشند

شاید اولین بار که گرفت کرونا نبوده دکتره خودش بدون ماسک بود میگفت قبلا گرفتم محاله بار دیگه بگیرم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منظور از شش ماه چیه؟ ینی خوب میشی دوبار ممکنه بگیری؟ راسته میگن هرکی بگیره دیگه مقاوم میشه نمیگیره؟

یعنی صبور باشین برمیگرده.واله دکتر آقاحسنی توی اینستا متخصص عفونی تو قم هست .بعد فامیل مادرمه من هرشب لایو میزاره نگاه میکنم‌.امشب گفت هنوز ندیدم موردی که گرفته باشه باز بگیره .

بیمارستان بستری نشد، تو خونه قرنطینه بود؟

داخل منزل قرنطینه شدن...تو اتاق جدا

خداوندا عاقبتمان را بخیر بگردان که تمامِ خوشبختیِ ما در عاقبت بخیری نزد توست💓🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج🌼🍃اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷❤

اره ..مادربزرگم که دوم عید فوت کرد .. سه تا عمه هام و زن عموم هم داشتن که خوب شدن .. چون جوان تر بودن ... بیچاره مادربزرگم..

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
2738
علایم تب شدید که چند روز قطع نمی شد بی اشتهایی شدید بدن درد کوفتگی بستری شد بیمارستان تنگی نفس ...

به لطف پزشکا رو جا انداختی 😁

پزشکا بودن که کمکش کردن خوب شه 

اگه با نظر من موافق نیستی ریپلای نکن ،چون وقت واسه جواب دادن به آدمای فضول ندارم 😷😷😷
گلودردتون چه جوریه الان گلوم درد  میکنه و یکم میخاره باعث میشه سرفه کنم البته کم سرمم چند روزه& ...

شما کپسول آموکسی سیلین یا آموکسی کلاو یا سفکسیم ....از اینا چرک خشک کنا۸ساعتی  بخور خوب میشی منم گلوم میسوخت سریع شروع کردم به خوردن کپسول وگرنه اوج میگیره ولی سرماخوردگیه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
بچه ها تورو خدا جواب منم بدید دو روزه گلو درد دارم گلوم هم خلطیه البته از دیروز بهتر شده خیلی کم سرف ...

گلو درد خلط دار كرونا نيست سرفه خشك نشونه كروناست

هر گاه نتوانستی اشتباهی را ببخشی آن از کوچکی قلب توست، نه بزرگی اشتباه...
بچه ها تورو خدا جواب منم بدید دو روزه گلو درد دارم گلوم هم خلطیه البته از دیروز بهتر شده خیلی کم سرف ...

سلام عزیز 

دقیقا علائم همسر منو دارید. 

دو هفته درگیر سرفه بودن و هنوزم هستن ولی خیلی بهتر و کمتر شده. نگران نباشید. 

2706