2726
عنوان

سقط جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 20 پست
عزیزدلم  ان شاءالله الان یک بارداری سالم تجربه میکنی منم تجربه سقط داشتم ولی تو ۴ هفته  ...

به نظرتون اینکه بتا پایین بخاطر اینکه ممکن لقاح دیر انجام شده باشه هست؟ یا نه؟ 

به نظرتون اینکه بتا پایین بخاطر اینکه ممکن لقاح دیر انجام شده باشه هست؟ یا نه؟ 

اره عزیزم ممکنه 

اینقدر درگیر بتای پایین نباش عزیزم 

اگر تو ازمایش بعدی عدد دوبرابر شد یعنی کاملاااا بارداری سالمی داری😍

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم ممکنه  اینقدر درگیر بتای پایین نباش عزیزم  اگر تو ازمایش بعدی عدد دوبرابر شد ی ...

نمیدونم توروخدا دعام کنید چیزی نباشه که خطرناک باشه. یه دکتر آنقدر ترسوند منا گفت حتما بچه خوار باید بری شیمی درمانی 

نمیدونم توروخدا دعام کنید چیزی نباشه که خطرناک باشه. یه دکتر آنقدر ترسوند منا گفت حتما بچه خوار باید ...

وااای 😮😮😮

عزیزم لطفا پیش دکترهای بیسواد نرو 

من بیمارستان بستری بودم 

دوتا خانم بودن که بچه خوار داشتن

یکیش کی امپول دارو از بین رفت 

دومی هم با یه عنل کوچیک نثل سزارین 

شیمی درمانی اخه😦😦😦

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
اصلا بچه خوار چیه 

والا عزیزم خودمم دقیق نمیدونم 

این چیزیه ک من متوجه شدم این بود 

که مثل یه چیزی تو رحم زن میمونه که رشد میکنه و خب وجودش خطرناکه باید برداشته بشه