2733
2734
چیه این غدات ؟ میشه دستورشو بگی ؟

دلمه دستورش یکم طولانیه اول کدوبادمجون و سیب زمینی رو میشوری پوست میگیری وسطشو درمیاری وسط گوجه هارم برگ مورم میشوری چن تیکه گوشت هم بزار.. واس مواد وسطش ی پیمانه عدس نیم پز کن. ی پیاز و فلفل سبز سرخ کن ی تیکه سینه مرغ هم باهاش سرخ کن زردچوبه نمک وی قاشق رب بزن بعد ی لیوان برنج و بلغور بشور اضافه کن سبزی دلمه هم اضافه کن(تره گشنیز جعفری ریحون )بعد عدساتم اضافه کن  وشکم بادمجون اینارو پر کن بزارقابلمه . ی پیاز و فلفل هم خلال کن روش و تیکه های گوشتم بزار روش ی کاسه ونیم آب بریز اول سرشو یکم زیاد کن بعد قل اومدن کم کن آروم بپزه . چندحبه سیر وله کن باماست مخلوط کن روغن هم جدا داغ کن غذات ک پخت اینارو بریز روش بخور محشره😋😋🤤

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میشه بگی چجوری درست میشه لطفا

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
میشه دستورشو کامل بگی منم یه بار امتحان کنم بپزم

عزیزم من فقط مواد و چشمی میزنم

اول از همه مواد داخل کوبه رو آماده میکنی

بستگی به ذایقت داره هر چی دوست داری میتونی بذاری وسطش

ولی عرفش مثل مایه ماکارونیه بدون فلفل دلمه البته به اضافه زرشک و گردو دوست داشتی سبزی معطرم میتونی بزنی. رب میزنی زیاده روی نکن چون زرشکم داره جفتشون ترشن دیگه ترشیش زیادی زیاد میشه میتونی بجای رب گوجه رنده شده بزنی که حسابی آبش کشبده شده و سرخ شده. با نمک و فلفل که بستگی به ذایقت داره مقدار فلفلش.

قسمت دوم کار

برنج و کته میپزیش، یا میتونی اگه برنج پخته داری که تو یخچالت مونده اونو استفاده کنی فقط برنج مونده رو حسابی گرمش کن که سفت نباشه تا وقتی مبکوبی خوب له شه

سیب زمینی هم میذاری آب پز شه

مقدار سیب زمینی بستگی به میزان برنجت داره فقط نیاید زیاد باشه فکرکنم ۱ سوم  میزان برنجت باشه خوبه

میتونی سیب زمینی نزنی ولی بدون اون دیگه برنج خیلی خشک میشه

برنج و سیب زمینی رو بکوب حسابی لهشون کن تا مثل چسب بشه باید وقتی داغن این کارو بکنی تا خوب له شه

حالا از برنجت بردار، کفت دستت گردش کن و پهنش،

بعد از مایت بردار بذار وسط برنجت حالا لبه های  برنج گرد شده رو بکش رو مایت و گردش کن اگه دیدی مایت از برنجت داره میزنه بیرون، از برنجت بردار بذار قسمتایی که نازک شده

یادم رفت بگم چون برنج و سیب زمینی خیلی چسبناکن دستتو خیس کن با آب بعد کار کن

حالا روغن و داغ کن بذار سرخ شه وقتی یه طرفش سرخ شد بذار طرف دیگرشم سرخ شه

همین😥😥😥😥

2738

🤗🤗

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706