1711
1707

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

چندوقته سزارین کردی؟ کوچیک میشه کم کم ورزش کن عزیزم.تو خونه برقص ورزشای شکمی برو

شوهرمو بچه هامو خیلی دوس دارم❤️❤️🥺برای درست شدن زندگیم و زیاد شدن عشق و محبت شوهرم به من و بچه هامون دعا میکنید؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻دلم یه خونه گرم و دوست داشتنی و نقلی بایه حیاط با صفا میخواد که با شوهرم و بچه هام توش عشق کنیم❤️🥺🥺 الهی هرکی هرچی میخواد خدا بهش بده🙏🏻🙏🏻🌹🌹
1718
1665

بجه ها چند وقت بعد از سزازین و زایمان طبیعی میشه ورزش کرد؟ر

وزن فعلی ۶۸وزن هدف ۵۶قد ۱۶۹ میخوام از فکر بچه بیام بیرون فقط تلاش کنم بدون فکر کردن بهش میخوام دوباره به کاهش وزنم ادامه بدم درکنارش کارهای لازم برای بارداریمو انجام بدم .امروز ۹۸/۹/۱۴😊😊😊😊😊😊😊برام دعاکنید

من از روز ۶ بستم با گن

خداییش خوب جمع شد فقط یه کوچولو شلی پوستت رو کاری نمیتونی بکنی

گل پسرمن ۶ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

من دوماه زایمان کردم خداروشکر راصیم از هیکلم انگار نه انگار زایمان کردم سزارین بودم الان تازه شکم بند میبندم یه کوچولو اخه شکم دارم ولی مثل قبل زایمانم نیست حالت شکمم چون دستکاری شده بلاخره عصلاتش کش اوردن ولی شیر خودم میدم انگار تو جمع شدن شکمم بی تاثیر نبوده ..... 

۶ماهه ورزش شکمی درازنشست

نه دراز نشست نرو خوب نیست حلقه بزن از اینستا یا نت بزنی کمکت میکنه خیلی تاثیر داره رقصم خوبه سعی کن شکمتو بدی تو 

شوهرمو بچه هامو خیلی دوس دارم❤️❤️🥺برای درست شدن زندگیم و زیاد شدن عشق و محبت شوهرم به من و بچه هامون دعا میکنید؟🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻دلم یه خونه گرم و دوست داشتنی و نقلی بایه حیاط با صفا میخواد که با شوهرم و بچه هام توش عشق کنیم❤️🥺🥺 الهی هرکی هرچی میخواد خدا بهش بده🙏🏻🙏🏻🌹🌹
1709
1651