2737
2734
عنوان

کرونا و گربه ها

219 بازدید | 7 پست

🔴تست کرونای دومین گربه هم مثبت شد

🔹وزارت کشاورزی و ماهیگیری هنگ کنگ از مثبت شدن تست کرونای یک گربه در این شهر خبر داد. تست کرونای مالک این گربه هم قبلا مثبت شده بود

🔹این گربه دومین گربه خانگی در جهان است که تست کرونای آن مثبت شده است. پیشتر هم تست کرونای دو سگ در هنگ کنگ مثبت شده بود

🔹سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده که شواهدی مبنی بر انتقال COVID-19 از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه به انسان وجود ندارد/رویترز

شبکه خبر هم الان زیرنویس کرد👆

اونایی که حیوون خونگی دارین مواظب حیووناتونم باشین ممکنه بگیرن، هنوز معلوم نیست ولی احتیاط شرط عقله ممکنه از حیوون به انسانم منتقل شه چون این ویروس داره جهش پیدا میکنه حواستون خیلی جمع باشه

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بد من هم همش از این می ترسم

این ویروس همش داره جهش پیدا میکنه معلوم نیست چی بشه یکی رو آزمایش کردن تو چین که بیشتر از یه ماه ناقل بوده بدون هیچ علایمی تو استخر با دمای 41 درجه رفته ولی با این حال ویروسه نمرده و 8 نفر رو هم مبتلا کرده بوده اونجا

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2728

مورد اول که شایعه بود

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
این شایعه‌اس از طریق سازمان دامپزشکی هم رد شده

الان شبکه خبر زیرنویس کرد از حیوون به حیوون منتقل میشه ولی هنوز اطلاعات زیادی ندارن

بازم گفتم اطلاع داشته باشین بهتر از ندونستن و بی خیالیه احتیاط شرط عقله مواظب خودتون و حیوون خونگیاتون باشین

2738