2726

اره

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

چرا نتونه

اگر تهران باشه با حقوق ۳یا۴ به بالا

شهرستانو نمیدونم

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب من میخام مجرد زندگی کنم به نظرت کم نی

چی کم نیست؟

چندسالته

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

اره میشه ولی چون تو ایران فرهنگ سازی نشده همه جبهه میگیرن

اگر روزی عقل را بخرند وبفروشند ما همه به خیال اینکه زیادی داریم فروشنده خواهیم بود.......................میشه یه صلوات برا خوب شدنم بفرستید😢😭😭😭
حقوق ۳ ۴ تومن برا زندگی مجردی من ۱۸ سالمه برا ایندم میخام برنامه بریزم میدونم سنم کمه

بستگی داره کجا خونه اجاره کنی 

بهتره جاهای خوب اجاره کنی چون محیطش مناسب تره‌ که ماهی حداقل ۲ تومن اجاره خونست حالا پیش بماند

2706