2733
2734
این حرفتون درسته که معقول باشه😊 ولی خب یه سری زحمت و خرج هست که باید توجه هم بشه که عکاس هم باید ب ...

بله قطعا حرف شما درسته

من عکسای خودمو که ادیت میکنم میفهمم چه زحمتی داره

چه برسه به کار شما

اما بعضی وقتا بعضی عکاسی ها رو که باهم مقایسه میکنی

میبینی یکی همون کیفیت کار رو داره

اما قیمتش کمتره

خب طبیعتا من به چنین عکاسی مراجعه میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره آفرین خوب کاری میکنید همیشه هم با مشتریهاتون با لبخند برخورد کنید خیلی معجزه میکنه

من کلا کوچولوهارو خیلی دوس دارم 

عکاسی ازشون برام خیلی لذت بخشه من به صورت صیار و تکی کار میکنم😊و فضای باز😌عاشق کارمم دوس داشتم با این تایپک این روزا ببینم خانواده ها چی مد نظرشونه🤗🌸

2731
بله قطعا حرف شما درسته من عکسای خودمو که ادیت میکنم میفهمم چه زحمتی داره چه برسه به کار شما اما ب ...

درسته از این نظر ولی خب بستگی به اون مکانشم هست دیگه😕البته میدونم که خودتون اینو میدونینا😁ولی خب بعضی اتلیه ها چندین عکاس داره قطعا کار اونا قیمتش بالاتره،همه جوره هست😊

من کلا کوچولوهارو خیلی دوس دارم  عکاسی ازشون برام خیلی لذت بخشه من به صورت صیار و تکی کار میکن ...

تو فضای باز در حال دویدن یا نگاه کردن ب پایین یا گل قاصدکی هارو فوت کردن یا توی چمن ها خوابیدن خیلی قشنگه من عکسای نیم رخ رو بیشتر از تمام رخ دوست دارم 

یهویی عکس گرفتنم خیلی قشنگ میشه بعضی وقتا 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
تو فضای باز در حال دویدن یا نگاه کردن ب پایین یا گل قاصدکی هارو فوت کردن یا توی چمن ها خوابیدن خیلی ...

چقدر قشنگ گفتین این مدلیا که حواس کوچولو به دوربین نیست واقعا عالیه خودِ خودشه😍😍😍

چقدر قشنگ گفتین این مدلیا که حواس کوچولو به دوربین نیست واقعا عالیه خودِ خودشه😍😍😍

اره خیلی قشنگ میشه 

حتما ب پیج دوستم سر بزنید (دلارام شیریان) 

اون زیاد ایده داره

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2738
تو فضای باز در حال دویدن یا نگاه کردن ب پایین یا گل قاصدکی هارو فوت کردن یا توی چمن ها خوابیدن خیلی ...

این یکی از عکسهاییه که گرفتم اوفی کوچولو اصلا داشت به باباش نگاه میکرد😍

این یکی از عکسهاییه که گرفتم اوفی کوچولو اصلا داشت به باباش نگاه میکرد😍

خیلی قشنگ شده 😍 آفرین چ قشنگه😍😍😍😍😍