2726
عنوان

از محبت زیادی زده میشم😒

225 بازدید | 18 پست

ترور نکنید..منظورم اینه اگ ینفر ب من بیشتر از حدی که دوسش دارم محبت کنه از اون فرد فاصله میگیرم و حس فوق العاده بدی بهم دست میده .عادی هست؟شماهم اینطورید؟

پ.ن:البته اینم بگم به همون اندازه ک از محبت بیش از حد بدم میاد از ادم مغرورهم چند برابر اون بدم میاد 

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مثل من  

از محبت زیادی شوهرم 😧

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2728
ولی بعد از مدتی دوری از اون شخص، دوباره یادش میکنی. درسته؟

اره😭

چرااا؟؟😶😶

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
تکلیفتومشخص کن.اخرش بهت محبت کنه یامحلت نزاره؟

در حد معمول محبت کنه😶

واقعاااا!!!فک کردم من خولم فقط !!البته ببخشیدا به نظرت دلیلش چیه منم مث توام البته شوهرم نیس فعلا نا ...

سردمزاجم من...وقتی خیلی ادامه میده و بهش رو میدم کار ب جاها باریک میکشه و من نمیخام😐😕

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
سردمزاجم من...وقتی خیلی ادامه میده و بهش رو میدم کار ب جاها باریک میکشه و من نمیخام😐😕

ماکه هنوز رابطه نداریم ولی از محبت زیادیش خوشم نمیاد اونم خیلی بااحساسه 😪

2706