2733
2734
من اوایل عروسیم پول نداشتیم طلبکار هم داشتیم هر چند روز یه تیکه طلا میفروختم البته طلای زیادی نداشتم ...

عزیزم شوهر من الان کار داره ولی ب خاطر کرونا تعطیلن و شغلش ازاده و حقوق نداره

کاربر جدید نیستم...متاهلم و عاشق همسرم ک منو از همه غم های دنیا نجات داد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیدن سریال پالیتخت

من ستاره بنفشم... متوجه شدید؟ بنفش. بنفش رنگ پادشاه ها و ملکه هاست من یک ملکه هستم. روانپزشک و مشاور خانواده و روانپزشک کودک هستم.اگر سوالی داشتید(درباره روانپزشکی) درخدمتم.دوست عزیزم که داری امضام را میخوانی برای روح می می ناز و مامان ترنم صلوات بفرست.مامان ترنم به همراه همسر و دختر 4 ماهه شان در سال 89 در صانحه سقوط یک هواپیما جانشان را از دست میدهند. می می ناز به دلیل سرطان سینه از دنیا رفتند. تو که دل مهربونی داشتی و برای شادی آن دو دوست نی نی سایتی صلوات فرستادی حالا برای شادی روح آلا کوچولو دختر دوست نی نی سایتی مان مامان آلا صلوات بفرست. آلا کوچولوی 1/2 ساله به دلیل مشکل ریه از دنیا رفتند. تو ای کسی که امضای مرا خواندی و برای افرادی که گفته شد صلوات فرستادی من دعا میکنم حاجت تو براورده شود. تو هم برای براورده شدن حاجت من دعا کن.
2738

مامان فشار خونش بالاست و نه مي تونم برم پيششون نه اونها مي تونن بيان دوساله نديدمشون😢 قرار بود تابستون بيان اينجا

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

شوهرمنم عسلویه پتروشیمی کارمیکنه... بیکاره ازیکطرف میگن بعداز 20بایدبره سرکار که میترسم خدایی نکرده مریض بشه ازیکطرف حقوق نمیدن بهشون وبیپولی هم سخته... خدانگذره ازشون که فکرمون نیستن

مامان فشار خونش بالاست و نه مي تونم برم پيششون نه اونها مي تونن بيان دوساله نديدمشون😢

آخ الهی بمیرم برات ، دختر بودنه و دغدغه های بی پایانش 😭 

منم یه مدت نگرانی های این شکلی داشتم تا همین پارسال

2706