2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اول خدا بعد مادرم 

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.

خانوادم و عشقم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی

پدر مادرم با اختلاف از بقیه❤❤❤❤❤❤

مامان بزرگ و پدر بزرگ مادریم😍😍😍😍😍😍😍

خاله دومیم❤❤❤

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
آفرین از نظرت خیلی خوشم اومد چون همیشه همسرم می گفت تا خودت رو دوست نداشته باشی نمیتونی نه برای بقیه ...

درسته واقعا ولی من زیاد وابسته به هیچ شرایط وهیچ کسی نیستم فقط در حد دوست داشتن پدر ومادر و... اونم با دوز کم وزیاد وگرنه عاشق کسی نیستم فعلا که مجردم همسرم هم دوسش خواهم داشت ولی درحدش وابسته شدن رو دوست ندارم چون اعتقاد اگه تو به خودت ارزش نزاری مطمئنا هیچ کس هیچ ارزشی برات قائل نیست

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2706