2737
2734
عنوان

خانما همونم که تبعید شدم

638 بازدید | 33 پست

پیرو تاپیک قبلم که گفتم شوهرم گفته برو بمون خونه مادرت حالا زنگ زدم بهش میگه شب چیکارمیکنی میای یامیمونی گفتم نمیدونم چی کنم اس دادم تودوس داری بمونم یانه که گفت ن حالا چی کنم برم یانه چن روز بمونم بعدا برم خواهرانه کمکم کنین خواهشن

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فهمیدم که منو گذاشته بادوستاش رفتن یه دوری زدنو اومدن آخه خیلیا میگفتن خیانت میکنه بهت منم میگفتم نه بابا اهلش نیست قبول نمیکردن

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘

برو خونت هیچوقتم دیگه نرو جایی چند روز بمون چرا رو میدی بهش

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

شام میاد خونه مادرم بعدا بریم خونه منم گفتم بهش اگه میگفتیم نیا من میومدم اونجا خونمه ها یادت نره

2706