2737
2739
عنوان

طلا یا سکه کدوم بهتره ؟

245 بازدید | 23 پست

مامانم اینا میگن سر عقدی بهت سکه بدیم فکر کنم نیم سکه

ولی من میگم النگو کدوم بهتره حالا بعد ها بیشتر به درد میخوره؟!

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

سکه ارزش بیشتری داره

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

طلا برای خودت بخرن هم بیشتر به چشم میاد هم مال خودته و. داری جهیزیه میخری اگه شده کمتر بخرن اما برات یه زمین بخرن خیییلی بهتره کلا هرچی می‌خرن برای خودت بخرن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738
بستگی به شوهرت داره اگه النگو باشه نمیتونه زمانی مجبورت کنه که بفروشی

نه اونطوری نیست که بخواد همچین کاری کنه بیشتر مد نظرم یکی سرمایه اس یکی اینکه کدوم وجهه بهتری داره؟!

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

خیلی کمه باید هر دوتاشو بدن بهت☹️☹️☹️☹️

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین کدوم گرون تر میشه  خخخخ

سکه بهتره از نظر فروش وبرا بعدها

اگر دوست داری یادگاری نگه داری ونفرشی النگو 

قبلتر ها یا بهتره بگم رسم وسونات این بود خانواده عروس طلا میدادن وخانواده داماد سکه به عنوان هدیه 

خودت باید بسنجی مادرتون بزرگتر هستند حتما تجربه وآداب ورسوم بهتر از من وشما بلدن خیلی اذیتشون نکن بگو هرجور شما وبابا صلاح بدونین همون عالیه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
نه اونطوری نیست که بخواد همچین کاری کنه بیشتر مد نظرم یکی سرمایه اس یکی اینکه کدوم وجهه بهتری داره؟!

حالا که عقد نکردی نمیتونی بشناسیس که چجوری آدمی هست

والا من شوهرمو بعد پنج سال شناختم

سکه سرمایه گذاری بهتری هست

اما طلا برات میمونه

نظر منم رو طلاست 

شاید موقع فروش کم شه ولی شما که ۲ روز بعد عروسی نمیفروشی! 

چندسال بعد شاید بخوای تعویض کنی که اونم سود میاد دیگه تا اون موقع طلا گرون میشه 

بعدشم سکه اینا داشته باشی هر دیقه یه چیز بشه پول کم بیاد باید همونا رو بدی

2706