2733
2734

بچه ها شوهرم ده روز پیش تقریبا پیش خونشون همسایشون میبینتش میپره بغل شوهرم بوسش می‌کنه 

شوهرمم عیبشش میاد چیزی بگه دیگه کار از کار گذشته سنش بالا بوده طرف 

الان همون شخص و امروز بردن بیمارستان اعزامش کردن😭😭😭

ت رو خدا اگه دور وری هاتون گرفتن چیزی هست بگین راهکار بدین چی بدم بخوره😭😭😭😭😭

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خب شاید ده روز پیش اون سالم بوده...معلوم نیست کی گرفته که...شوهرت علایم داره؟؟؟

نه عزیزممم 

فقط سرفه می‌کنه 

نمی‌دونم دارم میمیرم از لسترس

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2738
حالاک معلوم نیس گرفته باشه عزیزم

دعا کنید بچه ها 😭😭

اگه بود الان علائم داشت 

زنجبیل و اویشن من اینارو تو اخبارم شنیدم گفتن

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
مایعات فراووووون دمنوش ویتامین ث طبیعی سوپ 

الان ده روز گذشته ۴ روز دیگه مشخص میشه؟؟ 

شوهرت نباید از خونه میرفته بیرون  همینه دیگه  این همه تاکید میکنن بمونین تو خونه  ...

دم در بوده وقتی اومده بیاد دنبال من 😩😩

نه عزیزممم  فقط سرفه می‌کنه  نمی‌دونم دارم میمیرم از لسترس

نگران نباش.ببندش به دمنوش آویشن دارچین . شربت عسل و آبلیمو . شیره انگور و گوشت گوسفندی و ویتامین دی و سی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706