2733
2734
عنوان

خواهش میکنم🌷🌷🌷 یه حس شیشمی واقعی بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 193 پست
کاش واقعا اینطوری بود؟ بچه ها شما خواب می‌بینید تعبیر میکنید اعتقاد دارین

تعبیر خوابو من زیاد اعتقاد ندارم ولی حسایی که میگیریو قبول دارم من خودمم حرفایی که میزنم شاید صد در صد درنیاد ولی بیشتر مواقع درستن یعنی تو اشناها به حس شیشمی معروفم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعبیر خوابو من زیاد اعتقاد ندارم ولی حسایی که میگیریو قبول دارم من خودمم حرفایی که میزنم شاید صد در ...

دیگه چیزی راجب شوهرم حست نمیگه😅

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
تعبیر خوابو من زیاد اعتقاد ندارم ولی حسایی که میگیریو قبول دارم من خودمم حرفایی که میزنم شاید صد در ...

چرا جواب منو نمیدین خب؟😏. شوهرم دوسم داره؟حست به شوهر من چیه؟

2731
2738

منم حدسایی که میزنم درست درمیاد. شوهرم اوایل قبول نمی‌کرد ولی تازگی واقعا قبول داره. البته فقط درمورد خودم حدس می‌زنم. دوسه بار حس کردم فامیل مردن البته بیمار بودن. درست دراومد شوهرم بهم ایمان آورده 😅😅😅

مرسی عزیزم ،خوشبخت بشی گلم 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
2706