2737
2734

که شکمم کوچیکتر بشه؟من لاغرم ولی شکمم یکم بزرگه  گودی کمرم دارم احتمالا برااونم هست☹

یادمون باشهبا احمق ها بحث نکنیم😑

بستگی ب شدت تمرینت سوخت و سازت و از همه مهم تر تغذیت داره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

معمولا سه لول داره مقدماتی متوسط و پیشرفته

اول خودتو گرم کن با ورزش هوازی ...نون و نشاسته رو کم کن بدون هیچ رژیمی نمی شه فقط با همین ورزشا بخوای شکمتو کوچیک کنی فقط یکم فرم می گیره لاغر نمی شه 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
بستگی ب شدت تمرینت سوخت و سازت و از همه مهم تر تغذیت داره

بنظرت چیکارکنم زود نتیجه بگیرم فعلا که برنج خیلی کم میخورم شامم زود میخورم

2738
معمولا سه لول داره مقدماتی متوسط و پیشرفته اول خودتو گرم کن با ورزش هوازی ...نون و نشاسته رو کم کن ...

چه رژیمی رو باید رعایت کنم؟فعلا فقط برنج کم میخورم شامم زود میخورم

تجربه داشتی شما؟

بله عزیزم البته فقط ورزش شکم نبود کل بدن مرتب انجام دادم همراه کم خوری هم بدنم فرم گرفت هم اینکه خیلی کیلو کم کردم الان دوماهه ادامه میدم ۱۴ کیلو کم کردم تقریبا

دلی بزرگ میخواهد...زندگی کردن در این دنیا...دلی میخواهد...تاخیلی چیزها رو نبینی...خیلی چیزهارو نشنوی....واز خیلی چیزها بگذری...وباز هم از زندگی لذت ببری...!!!
یه سری تمرینام از اینستا پیدا کن  زودتر جواب میگیری  من قبلا باشگاه میرفتم خیلی جواب مید ...

اره اتفاقا چندتا از اینستا یاد گرفتم اوناام انجام میدم چون  اون برنامه خیلی تعدادش کمه فشار نمیاره به شکمم

سلام بهارجان چطوری

نون و برنج به اندازه کالری روزانه مثلا اگه باید 1200بخوری به همون اندازه مواد غذاییتو انتخاب کن 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
بله عزیزم البته فقط ورزش شکم نبود کل بدن مرتب انجام دادم همراه کم خوری هم بدنم فرم گرفت هم اینکه خیل ...

اسم برنامت چیه عزیزم؟من چون لاغرم میترسم لاغرتر بشم

2706