2726
عنوان

نی_نی_یار_2

110 بازدید | 8 پست

@نی_نی_یار_حذف_تاپیک2    

میشه تاپیک های منو پاک کنید؟ هرچندتا ک میشه

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی چ اسم بدی😥

😂😂😂چجوری عوضش کنم؟ تا حالا چندنفر گفتن. اسم ی شخصیت بود تو سریال مسافر

روزی که میخواستم عضو سایت بشم از شوهرم پرسیدم اسم مستعارم چی باشه؟ از اونجایی که تازه سریال مسافر رو دیده بودیم و اسم پانته آ بهرام در این سریال منیژه گریه رو بود، گفت بذار منیژه گریه رو. همین😁
2728
نمیتونی عوض کنی عزیرم 😄😄

اره. چاره ای نیس

روزی یه دونه پاک می کنه و در زمان مشخص الان اصلا نیستش✌✌✌

😣فقط ایشون پاک میکنه؟ یا بقیه نی نی یار ها هم بله؟ 

😣فقط ایشون پاک میکنه؟ یا بقیه نی نی یار ها هم بله؟ 

ببین نی نی یار حذف تاپیک ایشون هستن از سایت ۱۰صبح تا۴:۳۰ظهر لینک حذف تاپیکشون بازه و هر کی فقط می تونه یه لینک حذفی بذاره ، متوجه شدید؟

تازه روزهای تعطیل نیستن😂

جون ادم به لب می رسه ولی چاره نیست😆😆😆😆😆✌

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
ببین نی نی یار حذف تاپیک ایشون هستن از سایت ۱۰صبح تا۴:۳۰ظهر لینک حذف تاپیکشون بازه و هر کی فقط می تو ...

اهان خیلی ممنون بابت توضیحات😍