2726
عنوان

ویار چیست😐😐😐😐😐

114 بازدید | 13 پست

من اخر نفهمیدم چیزی ک دوس داری میشه ویار 

یا از چیزی ک بدت میاد

بوی بعضی از غذا ها واقعا حالمو بد میکنه

ترشک و لواشک دوست دارم 

کلا گاهی یه چییزایی رو میخورم گاهی میلم نمیکشه

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

همه ی اینا میشن ویار😂

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
همه ی اینا میشن ویار😂

ن منظورم اینه در کل از هرچیزی بدتدمیاد و خوشت میاد میشه ویار 

یا چیزهایی ک فقط دوس داری بخوری

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان هی چرخ بزن در دل و دل را بتکان این همنفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان(خداجون عاشقتم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویار ینی تغییر عادات غدایی فک کنم  من تا شش ماه چیزی نخوردم همشو بیرون ریختم بجز ماست گوسفندی سیب گلاب وشیرینی قنادی

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام
2728
فک کنم اگ دوس داشته باشی میشه هوس 😂😂😂 اگ دوس نداشته باشی میشه ویار😂😂😂 توضیح اتم خیلی کامل ...

اخه دیدم خیلیا به چیزهایی ک دوست هم دارن میگن ویار

اونی ک بدت میاد ویار اونکا خوشت میاد میگن طرف آرمه (عارمه ) کرده

تو این سایت فک کنم هر دورو میگن ویار😂😂😂

ن منظورم اینه در کل از هرچیزی بدتدمیاد و خوشت میاد میشه ویار  یا چیزهایی ک فقط دوس داری بخوری

اره به هرچیزی که قبلا برات عادی بود اما بعداز بارداریت یا ازش خوشت اومده یا بدت اومده میشه ویارت

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰