2703
2553

عروسیمون برج ۵ بود, اوج گرما اونم تو اهواز, منم شدیدا گررررمایی, ساعت از یک شب گذشته بود یهو برقا رفت ... همه جا و همه چی خاموش شد جز کولر ما(فیوزش جدا بود)

به شوهرم گفتم از همین الان مشخص شد که حسابی خوش شانسی, چون اگه کولر نبود عمرا میذاشتم بهم نزدیک شی,

کلا گرمم بشه جهنمی میشم

تاپیک لاغری خانمهای ۸۵ کیلویی    تاریخ شروع ۷/۲/99 , وزن شروع ۸۴, وزن هدف ۶۴ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا توی عروسی همش دست پسرخاله ای که شوهرم ازش بدش میاد میگرفتم🤣🤣🤣🤣

افرین بر تو😂😂جیگرش حال اومد حسابی پس😂

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2456
همون بهتر.خوشبحالت.ما که برادر شوهر آشغال نامردم شب عروسیمون رو گند زد

همدردیم🙅

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

شوهرم تازه میخواست از راه به درم کنه آیفونو زدن دیدیم شوهر خواهرشه برامون نوشابه کولا و شیرینی و میوه آورده. رفت دم در اومد گفت میگه خاک برسرا فقط رقص بلدن یادشون نیست یخچال شاید خالی باشه تلف شین بعد عملیات. بیچاره نمیدونست تو شهر ما یخچالو پر میکنن برا جهاز.

شهر شوهرم اینا فقط حبوبات میدن و برنج.

شوهرم اومد دکمه هاش رو جابه جا بسته بود . منم جیم شدم رفتم بخوابم از ترس که دستمو خوند. اما خداییش درد نداشت اصلا

2714