2726

۱سال بعد میام تعریف میکنم😂

#❤✨...لحظهـ دیدنت انگار که یک حادثه بود🍃.حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت🍃سیب را چیدم در دلهره ی دستانم🍎🍭سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت🍎👋.تا ۳بس بود که بشمارد در دام افتد✌💜گفت یک گفت دو افسوس سه را دوست نداشت💔منو تو خط موازی؟؟😒نرسیدن؟؟😒هرررگز!☺❤دلم این قائده هندسه را دوست نداست💔درس منطق نده دیگه تو به این عاشق که❤✨از همان کودکی اش مدرسه را دوست نداشت❤💛✨.•|•خیلی دوست دارم تو نی نی سایت دوستای زیادی داشته باشم اگه دوست داری بهم درخواست دوستی بده دوست خوبی هستدما😊❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم خیلی خوشم نمیاد از عروسی فقد می‌خوام برم باغه عروس واسه عکس و کلیپ ولی جشن نگیرم 

من عکس هم ندارم ، مادرم یک هفته بعد از عقدم فوت شد ، قبلش هم پدرم فوت شده بود....دیگه منو یه مشهد فرستادن و خلاص

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
توی ارایشگاه شوهرم اومد طرفم فک کردم میخواد بوسم کنه منم چشامو بستم عین خر رفتم جلو یهو دیدم شوهر ...

😅😅😅😅

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
توی ارایشگاه شوهرم اومد طرفم فک کردم میخواد بوسم کنه منم چشامو بستم عین خر رفتم جلو یهو دیدم شوهر ...

بد ضایع شدی ها😂😂

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
2706