2726

سلام دخترا - خانما - آبجیا من می خوام یه سری لوازم التحریر بگیرم اما نمی دونم تو این شرایط چه جوری و از کجا تهیه کنم خودتون می دونید که الان تو این شرایط کرونایی که نمیشه از خونه بریم بیرون نمی دونم از کجا می تونم این لوازم التحریر رو تهیه کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولله دختر من از دوستم هدیه کتاب رنگ آمیزی گرفته چون رنگاش کامل نبود ی هفتست میریم مداد رنگی بخریم نا امیدانه برمیگردیم همه جا بستست

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇

لوازم تحریر های شهرت رو از تو مپ پیدا کن یا شمارشون رو از 118 بگیر ،زنگ بزن،پولشو کارت به کارت کن تا برات بفرسته ،نهایتا پنج تومن پول آژانس میدی 

دیجی کالا هم دیر میشه هم دوازده تومن پول پست باید بدی

دخیای مهربون خانمای عزیز آبجیای نمونه که دیجی کالا رو پیشنهاد می کنید اما من چند بار که ازش خرید کرد ...

عزیز من مگه فروشگاه اینترنتی فقط دیجی کالائه

من از یه فروشگاه دیگه میخرم اسمش تیماپه 

teamapp.ir

دخیای مهربون خانمای عزیز آبجیای نمونه که دیجی کالا رو پیشنهاد می کنید اما من چند بار که ازش خرید کرد ...

چه جور سایتیه محصولاتش خوبه قیمتاشون که بالا نیست . 

یه خرده توضیح میدی که ببینم سایتش چه جوریه چی کار باید بکنم ؟

چه جور سایتیه محصولاتش خوبه قیمتاشون که بالا نیست .  یه خرده توضیح میدی که ببینم سایتش چه جوری ...

ببین عزیزم یه فروشگاه اینترنتیه با تنوع محصولات زیاد من توی این یکی دو ماهی که کرونا اومده خیلی از تیماپ خرید می کنم میدونی همین چند روز پیش بود که من از تیماپ وسایل ورزشی خریدم خیلی خوب بود راضیم ازش .

2706