2726

سلام خانوما، 25 سالمه نزدیک سه ساله عروسی کردم ولی حس میکنم اعتماد به نفس ندارم، اوایل اینجوری نبودم مخصوصا" وقتی مجرد بودم درضمن قیافم بچه گونست صدام یکم باریکه هرکی میبینم میگه 16 17سالته یا 20 ساله هیچکس باورش نمیشه 25 سالمه همه فکر میکنن بچم اوایل که مادرشوهرم اینجوری فکر میکرد من بچم از عهده کارام برنمیام ولی خب بهش نشون دادم که میتونم اما انگار نه انگار، موهامو رنگ کردم ابروهامو زنونه تر کردم ولی خب باز بیبی فیس دیگه اعصاب نمونده برام😣نه اینکه بد باشه بخدا خوبه که جوون بمونی ارثیه مادرمه حالا یه وقت فکرنکنین کلاس میزارم ولی خب وقتی چندنفر حسابت نکنن یه جوری میشی بخدا حالاقیافه به کنار انگار حرفت رو قبول نکنین نمیدونم والا، شوهرم میگه تو خودت اینجوری فکرمیکنی یا بهم میگه به بقیه چه ربطی داره خب درسته ولی وقتی زیاد بهت بگن بچه ای دیگه اعصاب نمیمونه راستی یه مشکلی هم که دارم ور مقابل حرف مادرشوهرم کوتاه میام اصلا" نمیتونم بگم نه بخدا نمیدونم چیکارکنم فکرمیکنم مقصر پدرم بود که میگفت هرکی هرچیزی بهتون گفت سکوت کنید خیلی بده اینجوری چیکارکنم؟؟؟؟ تورو خدا اعتماد به نفس بهم بدین😊ناگفته نماند از قیافم خیلی راضیم😜😜خخخ ولی اعتماد به نفس تو یه چیزایی ندارم ببخشید طولانی شد، ممنون میشم کمک کنید، مرسی. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بروازاین کتابای اعتمادبنفس بخون

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2728

فکر کردن اینکه سنت کمه مربوط به چهره است و فقط ثانیه های اول است ولی اینکه بعد از اینکه بدونن چند سالته بازم حسابت نکنن، مربوط به رفتار و منشته توی اونا باید تجدید نظر کنی به جای اینکه موهاتو رنگ کنی!

درس؟تحصبلات؟هنر؟شغل؟

لیسانس مدیریت بازرگانی دارم، خانه دار هستم، هنرم یه زمانی شعر میگفتم داستان پردازی یا اینکه ابرو برداشتن و آرایشگری بلدم، آشپزیم بد نیست خداروشکر ولی خب نمیتونم اینارو بگم یعنی بقیه باید بگن البته اگه هنر حساب بشه ولی خب شنیدم که میگن خیلی خوشکلی اما خب چه فایده ولی ناشکر نیستم 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
فکر کردن اینکه سنت کمه مربوط به چهره است و فقط ثانیه های اول است ولی اینکه بعد از اینکه بدونن چند سا ...

منم. همینجوری هستم ولی بازم می‌فهمن چند سالم هست و حسابم نمی‌کنند میگن خیلی بچه ای اصلا نمیزارن کاری کنم که خودمو نشون بدم

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

کارگاه عزت نفس   از استاد محمد شجاعی رو  گوش کن.

آدرس کانالشون تو امضاء هست. تلگرام

یا علی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

اشتباهی که من کردمو نکن. دیگه به توصیه ی پدرت گوش نکن. گوش کردن به حرف پدرومادرم و کوتاه اومدن جلوی بقیه ونادیده گرفتن خودم مسبب بدبختیم شد. 

الویتت اول ازهمه خودت باشه،اینو آویزه ی گوشت کن. منم صورتم مثل دختربچه هاست ولاغرم بعد5سال عروسی! اصلا مهم نیست چه بهتر😒 فقط مشکلت اعتمادبنفسته که نباید بزاری بخاطر خوب وخانوم بودن دیگران لگدمالش کنن.