2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عامیانه به گل قاشقی معروفه نگهداریش خیلی راحته جزو گلهای بی عاره

فک نکنم قاشقی باشه اون برگاش سفته و بزرگ تره

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
2728
عامیانه به گل قاشقی معروفه نگهداریش خیلی راحته جزو گلهای بی عاره

عزیزم این گل قاشقی نیست 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

استارتر ببینم این گل از انتهای برگاش جوانه میزنه میریره تو گلدون همونه؟؟

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍
2738

اسمشو نمیدونم ولی داریمش داخل خونه

نور لازم داره برای رشد بهتره جای نورگیر باشه

آب زیاد بهش نده در حد هر 4  روز یک بار من آب میدم بهش

کلا مراقبت خاصی نداره جز خاک سبک و نیمه ماسه ای 

من ترکیب خاک برگ و کمپوست و ماسه ریختم 

اسمشو نمیدونم ولی داریمش داخل خونه نور لازم داره برای رشد بهتره جای نورگیر باشه آب زیاد بهش نده در ...

واقعا. ؟ میشه عکسشو ببینم 

چون من وقتی اینو میزارم پشت پنجره نور بهش بخوره سریع برگش زرد میشه

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
واقعا. ؟ میشه عکسشو ببینم  چون من وقتی اینو میزارم پشت پنجره نور بهش بخوره سریع برگش زرد میشه

من با لپتاپ میام نمیتونم عکس بگیرم ببخشید

ولی خیلی رشد کرده وقتی برگاش میفته همون برگا تبدیل به جوونه میشه و پایه جدید تشکل میده

پشت  پنجره نزار

یه جایی که هم نورگیر باشه هم نورش شدید نباشه

من گذاشتم روی یه پایه یکم جلوتر از پنجره

اینجوری نور متعادل بهش میخوره و خوب رشد میکنه

جلوی باد کولر و جای گرم نزدیک بخاری هم اصلا نزار

هر از گاهی یکم آب رو برگاش اسپری کن برا طراوتش

من با لپتاپ میام نمیتونم عکس بگیرم ببخشید ولی خیلی رشد کرده وقتی برگاش میفته همون برگا تبدیل به جوو ...

عهههه پس فکر کنم خودشه  همیشه جوونه هاش رو برگ هاش میزنه خیلی هم سسته درسته ؟

آرام باش عزیزِ من! کشتی ما را خدا میراند..
2706