2726

میخاستم راهنماییم کنید که چیا خوردین و چکارا کردین برا تقویت خودتون برای بارداری بعدی....

من دو تا سقط جنین داشتم.هر دوشم به علت تشکیل نشدن قلب تو هشت هفتگی بود.سه ماه از اخرین سقطم گذشته الانم چن روز عقب انداختم.میترسم باردار باشمو مث قبلیا بخوره تو ذوقم.....ازمایشم دادیم از همه نظر مشکلی نداشتیم.ولی من مکملایی که میخوردمو کنار گزاشتم میخاستم اول برم دکتر طبق برنامه اقدام کنم و مکمل مصرف کنم که کرونا نزاشت.حالا بر فرض این که من باردارم راهنماییم کنید چه مکمل هایی و چه چیزایی بخورم که مفید باشه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم تجربه بارداری پوچ داشتم الان باردارم و ۴ماهه و خداروشکر همه چی خوبه😍 قبل اقدام هیچ دارویی نخوردم و خواست خدا بود.الان اسیدفولیک و مولتی ویتامین میخورم

به خودت استرس نده هرچی خیره همون میشه.تست بزن مثبت بود اسیدفولیک شروع کن

عزیزم منم تجربه بارداری پوچ داشتم الان باردارم و ۴ماهه و خداروشکر همه چی خوبه😍 قبل اقدام هیچ دارویی ...

ممنون‌عزیزم‌ از انرژی مثبتی که دادی .ینی شمام‌قبل بارداری مکمل مصرف نکردید....اخه من خیلی نگران این موضعم چون میگن از سه ماه قبلش باید مصرف کنی.