2733
2734
اوه یس😍

🤗🤗

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یخورده گنگ گفتی اخرش بچه داری یانه

ن ندارم هنوز 

گنگ نگفتم بخاطر دامادش. دخترش و نوش همیشه منو اذیت کرده 

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔
2738
😱😲یا خدا آشنا درومدیم 😁😎خوب هستین شماااااا 😅😂😂😂😂😂😂😂

بهت میگم کم بیا نینی سایت..عوض این کارا دوتا هنریادبگیر فردا پسر طفلیم چی میخوادبکشه...خدا می دونه...اه

بهت میگم کم بیا نینی سایت..عوض این کارا دوتا هنریادبگیر فردا پسر طفلیم چی میخوادبکشه...خدا می دونه.. ...

من تازه اومدم اینجا

بیکاریه دیگه چه کنیم

پسرتم از خداش باشه

از همین الانم واسه من خط و نشون نکشااااا

من از اون عروسا نیستم که هر چی بگن بگممم چشممممم😂😂😂😂😂

دیوانم؟

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
2706