2726
عنوان

بابام ۱۰۰ میلیون پول ازم دزدیده

1118 بازدید | 48 پست

حالم بده خیلی بد

نمیتونم فراموش کنم با اینکه یک سال میگذره ازین داستان

هیچ کاری تو زندگیم نکرده واسم

لطفا نپرسید چجوری دزدیده

چون فرقی نمیکنه

من خسته ام فقط

خسته ازین که بخاطر سلامتی مادرم نمیتونم با بابام دعوا کنم و ازش پس بگیرم

خسته ازینکه یتیمم

خسته ازینکه بویی پدر نبرده بابام

خسته ازینکه هزار جور بیماری گرفتم

خسته از همه چی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ها😐

خستم مثل زن راضی شده به مهر طلاق 

که پس از بخت بدش سوژه مردم‌شده است🍭😐

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
صد میلیون کجا بوده که دزدیدن

تو بالش🍭🙃

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
خیلی راحت میگیا

میگم دو برابرشو خودم از دست دادم دیگه

میتونس خرج جهیزیم شه

خرج دانشگاهم

خرج هر چی ک دوس دارم 

پول مادر فوت شدم بود

الان غصه بخورم چیزی حل میشه؟ نه  پسس بیخیال

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
میگم دو برابرشو خودم از دست دادم دیگه میتونس خرج جهیزیم شه خرج دانشگاهم خرج هر چی ک دوس دارم  ...

پول مادرت بود خب نا مادرید چجوری بش دسترسی پیدا مرده بود ؟

ماشین خریده بودم و با حیله و کلک از چنگم در اوورد ماشینو

وقتی راهی نداری پس بگیری باید صبوری کنی شاید راه حلی پیدا کنی

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
پول مادرت بود خب نا مادرید چجوری بش دسترسی پیدا مرده بود ؟

تو کارت من بود ورداشت با هزار ترفند انتقال داده ب خودش الانم پیش هم زندگگی میکنیم تازه مجبورم هرروز هم تو روش لبخند بزنم سخت تر ازین ک نیس وضعیتت پس سلامت خودت مهمتره ارزشی نداره پول

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...
2706