2733
2734
عنوان

چاااالش😂😂 عکس العمل شوهر😂😂😜

10017 بازدید | 254 پست

🚫⛔ورود بی جنبه ها ممنوع⛔🚫

سلام دوستای گلم🥰

بیاید چالش بزاریم😁😁😂😂

شاید این دوتا موضوع تکراری باشن ولی درکل باعث خنده و سرگرمی میشن و تو این اوضاع میتونیم یکم شاد باشیم😁

یوی از این موضوع ها رو انتخاب کنید و ب همسرتون لا مخاطب خاصتون بفرستید و اسکرینش رو اینجا بزارید😜😂😂😂

*نکته= اگ خودتونم موضوعی مدتظر دارید ک میشه باهاش چالش برگزار کرد بگید ، و هرموضوعی ک بیشتر لایک بخوره اونو برگذارمیکنیم، هرچی دوست و رفیق تو نی نی سایت دارید بیارید تا شرکت کنن تا چالش😁😘😜😜

۱. ب همسرتون بگید ک شب اینو تهیه کنه و بیاره خونه~~> یک کیلو گاماگومبای سیاه  

۲. این موضوع رو چندروز پیش یوز از کاربرا گذاشته بود ک متاسفانه گزارش زدن بعضی از کاربرای بی جنبه☹😕~~> ب شوهرتون یا مخاطبتون بگید ک حامله اید

الان عکس بی بی چک هم واستون میزارم تا بفرستید براش😂😂😂

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

باور نمیکنه زرنگترازاین حرفاس

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738
2706