2726
عنوان

بچه ها شده وقتی که مجرد بودید فکر کنید که هیچ وقت ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1228 بازدید | 87 پست
چشم عزیزم فعلا دارم قرآن ختم میکنم موقع اذان واسه همه مجردا دعا میکنم حتی چند ماه پیش یه نی نی سایتی ...

ببخشيد براي منم دعا كن يكي بشم مثل پرفسور سميعي 

قشنگ خاصه يادت ميمونه😂

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقيقا حرفي كه خالم بمن زد  واقعا لطف كرد بهم  گفت فكر نكن ازدواج چه چيزيه  گفت حتي ...

آفرین به خالت بخدا ازبس پشیمونم میخام شاخ دربیاره متاسفانه عجله کردم چوبشم خوردم ایشااله کسی نصیبت بشه قدرتوبدونه عاشقت باشه

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
2728
دقیقا👌 اما باید انتخاب درست کرد که از چاه تو چاله نیفته ادم 

چاه جلوی پام بود مامانم گفت سن ازدواجت رد شدی میمونی تو خونه .هزار تا حرف دلم شکست .ولی زندگیم رو نه دست مادرم نه هیچ کس دیگه نمیدم که نابودم کنند 

کدوم عشق و حال. موندن تو خونه پدری تایمی داره .وقتی مجردی خوبه که خونه مستقل داشته باشی دستت تو جیب ...

👌👌👌

دقیقا ادم تا یه زمانی خونه پدر و مجردی لذت میبره بعد دوست داره یه همراه داشته باشه دیگه مجردی براش کسل کننده میشه

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏

عزیزم من الان تاپیکتو خوندم منم فک میکردم دیگه ازدواج نمیکنم چن سال هر چی دعا و نذر نیاز کردم اثر نداشت خواستگار داشتما ولی جور نمیشد آخرش تو اوج ناامیدی بهترین خواستگارم تو سن ۳۲ سالگی اومد الانم شده بهترین همسر دنیا میدونم شرایطت خیلی سخته ولی از درگاه خدا ناامید نشو بسپارش بخودش هر آنچه باید میرسد در زمان و مکان مقرر

راستی آخرین دعایی ک برای ازدواج خوندم ختم چهل روزه ی حدیث کسا بود روزی یه بار ایشالا خیلی زود حاجت روا میشی

چشم عزیزم فعلا دارم قرآن ختم میکنم موقع اذان واسه همه مجردا دعا میکنم حتی چند ماه پیش یه نی نی سایتی ...

میشه برا منم دعا کنی و اسمم هم یادت بمونه؟ میشه اصن دوس شیم؟ درخواست دوستی بدم قبول میکنی؟

رمانهای مورد علاقه م: منِ او، ارمیا، جانستان کابلستان، شفای زندگی، عارفانه، ملت عشق، من پیش از تو،بامداد خمار، عقاید یک دلقک،سه شنبه ها با موری،لاله ای از ملکوت، شاعرای معاصر مورد علاقه م: قیصر امین پور، فاضل نظری، یغما گلرویی،سیاوش کسرایی،قدیمی تر: خیام،حافظ،مولانا،شهریار. تفریح مورد علاقه م: کوهنوردی، سفرسیاحتی دست جمعی، سفر زیارتی تنها.