2733
2734
عنوان

خیلی خستم بچم هیچی نمیخوره😔

| مشاهده متن کامل بحث + 11200 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا همین الان سرش جیغ زدم تا گریه کنه دهنش بازشه سوپ بریزم حلقش از ضعف میلرزید ولی نمیخورد

عزیزم اروم باش 

بچه ها احساس مارو میفهمن موقع غذا بهش حس خوب بده 

وقتی ب زور بریزی دهنش اصلا گوشت تنش نمیشه اصلا ویتامینش ب درد بدنش نمیخوره 

بزار با میل بیاد بخوره زورش نکن دکتر پسرم میگه ابدا ابدا ب زور غذا ندید خاطره بد ک بمونه توی ذهنش دیگه سمت غذا نمیاد 

2731
بهش نده 

چی ندم ؟ شربت اشتها رو میگی؟

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2738
عزیزم اروم باش  بچه ها احساس مارو میفهمن موقع غذا بهش حس خوب بده  وقتی ب زور بریزی دهنش ...

همیشه اینجور نیست کته با گوشت یا مرغ میپزم میشینه میخوره

از وقتی شوهرم مونده خونه خیلی لوس شده میزارم جلوش فقط با غذا بازی میکنه دهنش نمیذاره چون مولتی هم میدم ضعف میکنه تو خونه راه میره ناله میکنه ولی نمیخوره سوپ درست کردم با مکافات میریزم دهنش

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
الان دوسالشه  هنوزم دنبالش میکنیم بهش غذا میدم. البته بخاطر د ندون در اوردن خیلی بی اشتها میشن ...

دنبالش نرو باید بچه بفهمه گشنگی  رو . وقت نهار سعی کن تلویزیون و گوشی خاموش کنی اسباب بازی هاشو جم کنی بهش کار بده مثلا  بشقابشو ببره یا قاشق . کم کم خوب میشه 

همیشه اینجور نیست کته با گوشت یا مرغ میپزم میشینه میخوره از وقتی شوهرم مونده خونه خیلی لوس شده میزا ...

اشکال نداره پسر منم باباش خونه س اصلا صبحونه رو نمیخوره ولی من اصرار نمیکنم تا گرسنه ش میشه انقدر که قاطی میکنه میگه به به 

دنبالش نرو باید بچه بفهمه گشنگی  رو . وقت نهار سعی کن تلویزیون و گوشی خاموش کنی اسباب بازی هاشو ...

فقط به اندازه ای خودش میخوره که نمیره

مجبورم وگر نه خیلی ضعیف میشه

اللهم عجل لولیک الفرج
2706