2733
2734
عنوان

آه کشیدن

4710 بازدید | 27 پست

دوستان به نظرتون چرا بعضیا انقدر آه شون در حق هرکس که بهشون ظلم کنه(حتی اگر نزدیک ترین و عزیزترین کس شون باشه) زود میگیره؟ حتی بدون اینکه طرف متوجه باشه ک داره آه میکشه یهو ب خودش میاد و میبینه ک طرفی ک ناراحتش کرده جلو خودش به بدترین شکل ممکن تاوان داده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانی حرف از اه میشه فقد یادم ب نفرین پیرزنایی میافته ک مشت میکوبن به سینشون٠٠٠

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2731

نمیدونم شاید خیلی مظلومن

من خودم آهم چند بار گرفته😞

خیلی مظلومم چون اصلا برای کسی آزاری ندارم گوشه خونم نشستم ، ولی اذیت کردنم برای بقیه ملسه😐😂

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
آه مظلوم زود میگیره... آه کسی که بجز خدا کسی رو نداره

ممنون از جوابت دوست گلم😘

در واقع ،منظورم ب خودم بودش .من آهم زود میگیره . دست خودم نیست چون دل نازکم وقتی یکی بهم ظلم میکنه خیلی دلم میشکنه .

2738
ممنون از جوابت دوست گلم😘 در واقع ،منظورم ب خودم بودش .من آهم زود میگیره . دست خودم نیست چون دل ناز ...

چقد خوبه که اینقد دلت پاکه... واسه منم دعا کن عزیزم

میشه واسه رسیدن به آرزوهام، یه صلوات بفرستی؟
منم آهم میگیره....همیشه خواهرام بهم میگن چون دلت خیلی صافه...اول ک با هیچ کس قهر نیستم کینه ای هم نی ...

اسی من یکم حرف سین رو دزیت نمیتونم تلفظ کنم زبونم درمیارم حالا ن زیادا اما ادامای ریزبین میفهمن

یهشب ک عروسی دختر خواهرشوهرم تو تالار بود شام سلف سرویس بود من فقط شیرین پلو دلم نمیشه بخورم برنداشتم جاری و خواهرش بهم گفتن چرا برنداشتی ترسیدی چاق بشی الان درسته شکم نداری مطمئن باش بچه بیاری شکمت میزنه جلو گفتم من بچه نمیخام زود بیارم گفتن مگه دست خودته منم گفتم بله ک دست خودمه خلاصه هر دوشون زبونشون رو اوردن بیرن موقع گفتن س ......به حالت تمسخر گفتن پس دست کیه ....حالت تحقیر کردن من.....همینجور تو دلمه الان 15ساله میگذره جاریم بعد از اون جریان یه پسر اورد الان 12سالشه پسرش  س رو بد تلفظ میکنه ر رو اصلا نمیگه کلا بچه لکنت زبانش تابلو هست....ابجیام همیشه میگن تورو خدا اه نکش که میگیره 

جزعشق،،،،،جهان،نکته ی ارزنده ندارد.......
چه آه بکشیم چه آه نکشیم، کسی که ظلم کنه جوابشو میگیره.. دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.. آه کشی ...

سلام عزیزم

ممنونم از توجهت 

بله کاملا درسته 😊

عریزم منظورم از آه کشیدن این هست که یکی انقدر دلت رو میسوزونه که از ته دل آه میکشی خیلی غیر ارادی. و اینکه تاثیر داره واقعا

2706